OnePlus'ın Yeni Telefonu: Concept One

CES 2020 zirvesinde OnePLus tanıtacağı telefonun ismini şimdiden tanıtmıştır. Cihaz hakkında henüz çok az bilgi olmasına rağmen cihazın günümüz teknolojisine sahip olacağı düşünülüyor.

OnePlus'ın Yeni Telefonu: Concept One

OnePlus, ürettiği telefonlarla teknolojiyi son seviye sunmaya devam ederken, fiyat açısından da uyguluğu göz etmeye devam etmektedir. Ar-ge çalışmaları ve arkasında bulunan güçlü ekibiyle her geçen gün daha kaliteli akıllı telefonlarını tanıtmaya devam eden şirket CES 2020'de tanıtacağı bir telefonun ismini de duyurdu. Buna göre resmi tanıtımı yapılacak olan telefonun ismi Concept One. CES 2020'de tanıtılacak olması ve ismine dikkat edildiğinde cihazın akıllı telefon sektöründe olacağı tahmin edilmektedir. Fakat şimdilik tüm bilgiler tahminden öteye geçebilmiş değil. Bununla birlikte ürettiği cihazlara ve geliştirdiği teknolojilere bakacak olursak oldukça güçlü bir cihazın bizleri beklediğini söyleyebiliriz. 

Üzerinde barındıracağı teknolojiler henüz belli olmasa da, 5G teknoloji, katlanır akıllı telefon ve kamera özellikleri gibi birçok faktöre sahip olabileceği düşünülüyor. Bunlardan hangilerine sahip olacağı ya da hepsine birden yer vereceği gibi söylentiler sosyal medyada yapılan açıklamalardan sonra çokça konuşulmaktadır. Fakat konuşulanlar açıklama yapılana kadar söylenti olma durumunun ötesine geçemeyecektir. Bu heyecanlı bekleyiş, Çin teknoloji devi OnePlus'ın açıklamasıyla aydınlığa kavuşacaktır.

OnePlus OnePlus Concept One
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor