JBL, Güneş Enerjili Reflect Eternal Kulaklığını Tanıttı

JBL, ses sistemi üreticisi olarak bir süredir üzerinde çalışılan ve testleri başarıyla geçen, enerjisini güneşten alan yeni kullaklığı Reflect Eternal'ı tanıttı. Uygun koşullarda bu kulaklık hiç bitmeyen bir enerji imkanı sağlıyor.

JBL, Güneş Enerjili Reflect Eternal Kulaklığını Tanıttı

Ses sistemleri konusunda uzmanlaşmış ve bireyler tarafından çokça tercih edilen bir marka olan JBL, her geçen gün yeni ürünlerini tanıtmaya devam ediyor. Ürünlerinde teknolojiye ve kaliteye önem veren şirket kablosuz kulaklık kategorisinde bu ürünüyle yeni bir kategori açmış gözükmektedir. Reflect Eternal olarak isimlendirilen bu kablosuz kulaklık güneş altında 2,5 saat gibi bir süre boyunca şarj olması sağlanırsa uzun bir süre kullanma imkanı sunmaktadır. Bunun için yapılması gereken sadece güneşin olduğu vakitleri seçebilmektir. Bu durum sağlandığında hem müziğin keyfi çıkarılırken pil derdi de ortadan kalkmış olacaktır.

Solar şarj teknolojisini barındıran cihaz, mekan aydınlatmasının gücüne bağlı olarak bu durumlarda bile kendini şarj edebilmektedir. Yenilenebilir enerji kaynaklarının artık sıklıkla yeni teknolojik ürünlerde görmek kısa zamanda ürün çeşitliliğini de artırma ihtimalini doğurmaktadır. Googla Assistant ve Alexa desteğini sunan cihazın bu teknolojiye sahip olması uzunca bir süre gündemden düşmeyeceğini göstermektedir. Şimdilik ön siparişi bulunan ürünün 2020 Ekim tarihiyle birlikte satışa çıkarılacağı belirtilmiştir. Tasarımı ve ergonomik görünümü ise cihazın albenisini artırmaktadır.

JBL JBL Kablosuz Kulaklık JBL Reflect Eternal
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor