Tesla, Üretimini Hızlandırıyor

Tesla belirli ülkelerde açıtığı fabrikalarla araçlarının üretimini hızlandırmayı hedeflemektedir. Buna göre Almanya'da üretime geçireceği fabrikasında yıl bazında 500 bin kapasitesine ulaşmayı hedefliyor.

Tesla, Üretimini Hızlandırıyor

Tesla şirketi her zaman geleceğin şirketi olarak gösterilmekle birlikte, yaptığı yenilikçi adımlar ve gösterdiği tavırla tamamen çevre dostu bir politika izleyerek üretimine devam etmektedir. Ürettiği araçlarda çevreye zararı minimale indiren şirket şimdi de üretimi hızlandırmak ve daha çok kişiye ulaşmakl adına fabrika sayılarını artırmaya devam etmektedirler. Önümüzdeki yıl içerisinde Şangay'da bir fabrika açacağı kesinleşen şirketin bundan sonraki adımı ise Almanya'da bir fabrikayla üretim ağını güçlendirmek olmuştur. 

Almanya'da açılması ve üretime geçilşmesi planlanan fabrika için yıllık otomobil üretim sayısı 500 bin olarak düşünülmüştür. Bu sayı ise oldukça fazla gözükmektedir. Tesla şirketi, dünyanın birçok yerine bulunan fabrikalarıyla her kesimden insana ulaşmanın yolunu bulduğunu söyleyebiliriz. Bu fabrikalara ise "gigafabrika" ismini vermişlerdir. Kendi öznelliğini ve çizgisini bozmadan bu sayede üretimlerini hızlandırmanın yolunu bulan şirket, kalitesini ise asla düşürmemektedir. Teknoloji ve ar-ge çalışmalarının birleştiği tesla arabaları bu açıdan birçok kişi tarafından hayranlıkla karşılanmaktadır. Seri ve hızlı bir üretim istendiğinden, otonom sistemle yönetilen robot makineler de üretime sağladıkları katkı açısından hiç süphesiz takdir edilecek konumdadırlar. Çalışan bireyler kadar hatta daha fazlası diyebileceğimiz, oldukça güçlü ve bilinçli kadrosuyla Tesla şirketi insanları etkilemeye devam etmektedir. 

Tesla Tesla gigafabrika Tesla Almanya Üretim
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor