PUBG Mobile'a Angry Birds Güncellemesi

PUBG Mobile oyunu, Angry Birds oyununun 10. yılı anısına yeni bir güncelleme getirdi. Buna göre Angry Birds içerikli özel güncellemeler, oyun içi kısa görevler ve mini oyunlar şeklinde kendisini göstermektedir.

PUBG Mobile'a Angry Birds Güncellemesi

Oyun sektörü akıllı telefonların da oyuna dahil olmasıyla oldukça geniş bir kitleye ulaşamayı başarmıştır. Bununla birlikte mobil olarak oynanan oyunlar kimi zaman PC bazlı olanları geçmektedir. Geçmişten günümüze ise farklı şekillerde birçok oyun üretilmiş ve kullanıcılara sunulmuştur. Angry Birds ise 10 yıllık bir geçmişe sahip ve hala çok sevilen oyunlardan birisidir. Bu uygulama yakın zamanda kadar çok popüler olmakla birlikte kendisine gelen sürekli güncellemelerle yeni görevler ve bölümleri oyunseverlere hep sunmayı başarmıştır. PUBG Mobile ise bu duruma değinmek adına yeni bri güncelleme yayınlamıştır.

Angry Birds oyunuyla birleştirilmeye çalışılan bu yeni sistemde PUBG Mobile oyuncuları, silah olarak kuşları seçebilmektedir. Tabiki bir mermi gibi gidemeyecek olan kuşlar eskiden olduğu gibi kavis alarak istenilen hedefe ulaşabilmektedir. Diğer yandan görev konusunda ise buz içerisine hapsolmuş kuşları kurtarabilmek yine bir seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır. Nostaljinin ve günümüzün birleşmesi olarak görülebilecek bu durumun kullanıcılar açısından ise eğlencesi çoktur. Eskiden Angry Birds oynamayı çok seviyorsanız ve PUBG Mobile oyuncusuysanız, bu güncelleme tam da sizler için bir biçilmiş kaftan konumundadır. 

PUBG Mobile PUBG Mobile Angry Birds Güncellemesi Angry Birds Güncellemesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor