Oppo Find X2 Resmi Tanıtım Zamanı Açıklandı

Geçtiğimiz yıl içerisinde Oppo'nun piyasaya sürmüş olduğu Find X akıllı telefonunun üst sürümü olacak olan Find X2 akıllı telefonunun, hangi tarih diliminde tanıtımının yapılacağı belli oldu.

Oppo Find X2 Resmi Tanıtım Zamanı Açıklandı

Oppo şirketi, akıllı telefon sektörüne girdiği günden bu yana oldukça hızlı bir gelişim göstermiş ve bunu rakipleriyle yarışabilecek konuma gelerek ispatlamıştır. Diğer yandan her geçen gün teknolojisini yenileyerek, daha kullanışlı ve ilgi çeken cihazlarını piyasaya çıkarmaktadır. Geçtiğimiz yıl içinde tanıtılıp piyasaya sürülen Oppo Find X telefonunun üst versiyonu olarak düşünülen Oppo Find X2 cihazı, bir süredir ne zaman tanıtılıp piyasaya sürüleceği konusunda bir belirsizlik durumu hakimd,. Buna göre şirketten yapılan resmi bir açıklamayla, bu durumdaki belirsizlik yerini kesinliğe bırakmıştır. 2020 yılı ilk çeyreğinde resmi olarak tanıtıldıktan sonra piyasaya sürülmesi beklenen Oppo Find X2, işlemci, kamera ve tasarım yönünden oldukça iddialı bir konumda olacak gibi gözükmektedir. 

Sony kamera sensörlerinin bu cihazda rahatlıkla görüleceği söylenebilir. Diğer taraftan işlemci açısından Snapdragon 865'i cihazın özellikleri içerisinde görülecektir. Ekran kalitesi ve teknolojisi ise artırılmış bir şekilde ortaya koyulacaktır. Üst seviye bir batarya hacmi ve 65 W hızlı şarj desteğine sahip olması beklenen akıllı telefonun, sadece bu özellikleriyle bile albenisi ortaya çıkmaktadır. Yapılan tahminlere göre cihazın 2020 Şubat ayı MWC'de resmi olarak tanıtılıp ilerleyen zamanda da satışa çıkarılması beklenmektedir.  

Oppo Oppo Find X2 Oppo Find X2 Tanıtım Tarihi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor