Realme Buds Air Fiyat ve Özellikleri Görüntülendi

Tanıtımına sadece birkaç gün kala teknik özellikleri ve fiyatı görüntülenen kablosuz kulaklı Realme Buds Air, şirket için bir ilk olma özelliğini de barındırıyor.

Realme Buds Air Fiyat ve Özellikleri Görüntülendi

Realme, şimdiye kadar adını üretmiş olduğu akıllı telefonlar ile duyurmuştur. Bununla birlikte kablosuz kulaklık teknolojilerinde de bir süredir ar-ge çalışmaları yapan şirket yakın zamanda bir kablosuz kulaklığını tanıtarak piyasaya sürmeye hazırlanıyordu. Bu resmi tanıtım öncesi sosyal medyada yer alan görüntülere göre ürünün tüm özellikleri ve fiyatı şimdiden ortaya çıkmış durumda. Hem batarya kullanım süresi hem de sunmuş olduğu diğer özellikleri ile resmi olarak tanıtılmış olmasa da, şimdiden birçok kişi tarafından oldukça beğeni almış durumdadır.

17 saat batarya kullanım süresi sunan ürünün kulağınıza taktığınızda bunu algılayabilme özelliği de bulunmaktadır. Yani kulaklık kulağınızda olmadığı zamanlar cihaz bunu algılayabilme durumuna sahiptir. Diğer taraftan çift mikrofon özelliğiyle görüşme esnasında karşı tarafa sesi daha kaliteli ulaştırma özelliğine sahip. Fakat gürültü engelleme özelliği üründe yer almamaktadır. Kablosuz şarj olma özelliği de cihazın aparatında mevcuttur. Üç farklı renk seçeneği ve yaklaşık olarak 410 TL bandında satışa sunulacak olan ürün, önümüzdeki 17 Aralık tarihinde daha kapsamlı bir şekilde resmi olarak tanılıp sonraki günlerde ise satışa çıkarılacaktır. 

Realme Realme Buds Air Realme Buds Air Fiyatı Realme Buds Air Özellikleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor