Manuel Vites 2020 ile Birlikte MINI'ye Geri Dönüyor

Bir süredir üretmiş olduğu araçlarda manuel vites özellikli olanları üretmeyi bırakarak otomatik vitese yönelen MINI, aldığı kararla 2020 Şubat ayı itibariyle üretecekleri araçlara tekrar bir seçenek olarak eklenecek.

Manuel Vites 2020 ile Birlikte MINI'ye Geri Dönüyor

MINI, otomobi sektöründe üretmiş olduğu araçlarla oldukça farklı bir konsept oluşturmuştur. Hem tasarımı, hem de özellikleri açısından bireyleri güzel yönde etkileyen bu araçlar bir süredir sadece otomatik vites seçeneğiyle yollarda boy göstermekteydi. Bununla birlikte otomatik vitesi iptal etmiş oldular. Fakat alınan yeni bir kararla, yapılan açıklam bu durumun artık eski haline döndürüleceği yönündedir. Buna göre MINI, üreteceği otomobillere manuel vitesli olanları da yeniden eklemeye hazırlanıyor. Bu birçok birey açısından oldukça sevindirici bir haber konumundadır. Çünkü bazı bireyler otomobil kullanırken otomatik yerine manuel vitesi tercih etmektedirler.

Günümüz araçları her ne kadar otomatik vites gibi yeni teknolojilerle donatılmış olsa da, bazı durumlarda sürücüler için manuel vites bir vazgeçilmez konumundadır. Diğer yandan otomobil kullanıcıları için bazen bir zevk, bazen de vites değiştirirken kendilerine vermiş olduğu mutluluğu tatmak olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu da şirketi hareket geçirmiş olacak ki, tüketici odaklı eklenen ve bu şekilde de araçların üretileceği durumu tam olarak bunu göstermektedir. MINI bir araçla 2020 Şubat ayı itibariyle, manuel vitesli araçlara sahip olmak isteyenler bunu bir hayal olarak değil, gerçekletirebilecek konuma geleceklerdir. 

MINI MINI Manuel Vites
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor