Vivo, Oyunculara Özel Şarj Kablosunu Tanıttı

Telefon sektöründe oldukça hızlı bir ivme yakalayan Vivo, şimdi de farklı tasarımı ve kullanımıyla yeni bir şarj kablosunu piyasaya sürdü. Şarj kablosu özellikle oyuncular için oldukça ideal gözükmektedir.

Vivo, Oyunculara Özel Şarj Kablosunu Tanıttı

Vivo şirketi telefon üretiminde son zamanlarda çok hızlı bir yükseliş yakalamıştır. Bunun başlıca sebepleribdeb birisi sunmuş olduğu teknolojiye karşılık talep edilen fiyatları olmuştur. Bununla birlikte aksesar anlamında tanıtımı yapılarak satışa sunulan şarj kablosu alanında bir ilk olma özelliğini de barındırmaktadır. Materyal, T şeklini alarak telefonun arka kısmında kalmakta ve burdan da telefonu şarj edebilecek bir konuma getirmektedir. Bununla birlikte oyun oynarken şarjın bitme derdi de ortandan kalkmış oluyor. Tabi cihazın şarj olurken kullanılması, özellikle yüksek oranda enerji tüketerek kullanılması ne derece doğru olur bilinmez. Fakat buna rağmen hem tasarım, hem de kullanım açısından oldukça pratik ve hızlı bir aksesuar olarak karşımıza çıkmaktadır.

2A şarj durumunu destekleyen şarj kablosu 44 W hızlı şarj desteğini sunmaktadır. Günümüz şarj sürelerine göre ise oldukça kısa sürede ve güvenli bir şekilde telefonun bataryasını tam dolu hale getirebilmektedir. Bu da kullanıcı için oyuna daha fazla zaman ayırabilme imkanını sunar. Yaklaşık olarak 1,2 metre uzunluğunda bu kablosu, aynı zamanda günümüzdeki kablo karışıklığı durumunu da iyiden iyiye düşürmüş durumdadır. Ürünün satış fiyatı olarak 7,11 dolar belirlenmiştir. Bu satış fiyatıyla tüketicilere rahatlıkla ulaşabilecek olan bu ürün ilerleyen günlerde oldukça popüler duruma gelecek gibi görünüyor. 

Vivo Vivo Şarj Kablosu Vivo Oyuncu Şarj Kablosu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor