iOS 13.3 Güncellemesi Açıklandı: Gelen Tüm Yenilikler

Apple tarafından bir süredir beta sürümü yayınlanan ve test aşamalarını başarıyla geçen yeni 13.3 sürümü yayınlandı. Güncelleme içerisinde çeşitli hata düzeltmeleri ve yeni özellikler bulunuyor.

iOS 13.3 Güncellemesi Açıklandı: Gelen Tüm Yenilikler

Güncelleme durumu, telefon performansı ve optimizasyonu açısından oldukça büyük bir önem arz etmektedir. İşte bu yüzden teknoloji şirketleri, ürettikleri telefonlar için sürekli olarak güncelleme yayınlamakta ve cihazlarını teknolojiden uzak tutmamaya çalışmaktadırlar. Bununla birlikte bir süredir üzerinde çalışılan ve beta sürümlerinin ardından artık iOS 13.3'ü Apple yayınlamış bulunmaktadır. Güncelleme, hata düzeltmeleri, performans iyileştirmeleri ve yeni özellikleri barındırmaktadır. 

iOS 13.3'ün yayınlanmasıyla birlikte, Apple ürünü  telefon dışı cihazları için de aynı anda güncellemelerini yayınlamış durumdadır. İletişim Sınırları adlı yeni bir özellik artık aktif bir şekilde kullanıma açılmış durumdadır. Anne-Babalar için çocuklarını telefon kullanımını denetleme lüksünü, kime erişip erişemeyeceği gibi durumları kontrol edebilme özelliği bu sayede gelmiş bulunmaktadır. Acil durum aramaları ise her koşulda aktif ve ulaşılabilir durumdadır. Telefonda kayıtlı olan bazı numaraların ise kara listeye alınabilmesi bu sayede gerçekleşebilmektedir. Hata düzeltmelerini de barındıran bu güncelleme diğer yandan güvenlik anahtarı kullanımını da Apple bu güncellemeyle başlatmış bulunmaktadır. Bir sonraki güncellemeye kadar ara güncellemelerin ise kullanıcıları sevindireceği açık bir şekilde görülmektedir. 

iOS iOS 13.3 Güncellemesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor