Samsung Galaxy Fold 2 ve Galaxy S11 Gelecek Yıl Tanıtımda

Güney kore teknoloji devi, uzun zamandır heyecanla beklenen akıllı telefonları için tanıtım tarıhini açıkladı. Buna göre Samsung Galaxy S11 ve Galaxy Fold 2 için 2020 18 Şubat tarihi tanıtım tarihi olarak belirlenmiştir.

Samsung Galaxy Fold 2 ve Galaxy S11 Gelecek Yıl Tanıtımda

Samsung teknoloji devi, uzun bir süredir beklenen ve ortaya konulan bazı özellikleriyle oldukça heyecan verici olan cihazlarına artık bir tanıtım tarihi belirlemiş durumdadır. Galaxy Unpacked etkinliğiyle S11'in kesin tanıtılması ve Fold 2'nin de büyük bir ihtimalle tanıtılması beklenmektedir. Amiral gemisi olarak çıkacak olan S11 hem özellikleri, hem de tasarımıyla şimdiye kadar oldukça merak okonusu olmuş ve internette yer alan bazı sosyal medya içeriklerinde de, kimi özellikleri su yüzüne çıkmıştı. Kimisi de yüksek ihtimalle tahmin edilen kısımlarını oluşturmaktadır. Bununla birlikte, 5Gözelliğini de barındıracağı tahminler arasında oldukça yüksek bir kesimdedir. 

S11 için kesin ve Fold 2 içinse güvenirliği yüksek bir tahmin olarak sunulan 18 Şubat 2020 tarihi, tüm merakların giderileceği bir zaman olarak karşımıza çıkmaktadır. Galaxy S11 için bilindiği üzere kamerasının iddiası ve sunmuş olduğu yüksek çözünürlük garantisi ise çıtayı oldukça yükseklere taşımıştır. 108 MP çözünürlük ve farklı bir sistemle çalışan sensöre arka kısmındaki kamerları arasında yer vereceği tahmin edilen S11, tanıtılacağı güne kadar başka özelliklerinin de sızıntı halinde çıkmasını bekleyen oldukça büyük bir hayran kitlesine şimdiden sahiptir. 

Samsung Samsung Galaxy S11 Samsung Galaxy Fold 2
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor