Oppo, AR Glass'ı Açıkladı

Oppo, telefon sektöründe bir nebze aparat olarak görülebilecek olan artırılmış gerçeklik gözlüğü olan AR Glass'ı açıkladı. Yeni ve farklı özellikleriyle gözlük epey dikkat çekeceğe benziyor.

Oppo, AR Glass'ı Açıkladı

Birçok yönden yenilikçi hareketleriyle dikkatleri üstüne çekmeyi başaran Oppo, şimdi de artırılmış gerçeklik  gözlüğüyle piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. Gözlüğün hem tasarımı, hem de sunduğu imkanlar açısından aynı kategorideki gözlüklerden kendisini epey ayırmış durumda. HD kamerası ve iki adet balık gözü benzeri kamerası bulunan gözlüğün diffractive waveguide teknolojisi bulunmaktadır. Bu teknolojiyle etkileşimli bir şekilde nesneleri görebilme imkanı elde edilmektedir. Cihazın iki yanında bulunan yeşil tuşlarla da AR içeriklerine rahat bir şekilde ulaşmak mümkündür.  

Yapı olarak bir insanın başını komple saran bir tasarımı bulunmaktadır. Diğer yandan ses özelliğini ise kulaklık yerine cihazın tümüne yayan cihaz bu sayede ses kalitesini epey artırmış bir konuma gelmektedir. Daha fazla detayı bulunmayan gözlüğün bu özellikleri ile kendi kulvarını çoktan oluşturmuşa benziyor. Bu şekilde gerçeklik gözlüklerindeki çeşitliliik de aynı oranda artmış durumdadır. Yakın zamanda tüm özellikleri ve fiyat bilgisiyle daha derinlemesine bir incelemeyle Oppo'nun bu gözlüğü tanıtacağı tahmin edilmektedir. Bu sayede tüketicilerin daha sağlıklı ve kesin bilgilere ulaşması da hedeflenmiş olmaktadır. 

Oppo Oppo AR Glass Oppo AR Glass Özellikleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor