Samsung Galaxy S11 Görüntülendi

Şimdiye kadar sosyal medyada yer alan birçok sızıntısının yanında bu sefer ilk defa nesnel olarak görüntülenen Samsung Galaxy S11, büyük bir heyecan uyandırdı.

Samsung Galaxy S11 Görüntülendi

2020 şubat ayında resmi olarak tanıtılması planlanan Samsung Galaxy S11, birçok kez sızıntılarıyla gündeme geldi. Bunlar bazen görütüsünün nasıl olacağını tahmin etmek bazen de özellikleriyle alakalı hem sertifika  hem de detaylarını içermekteydi. Şimdi ise Ice Universe tarafından elde edilen görüntülerde fiziksel olarak ilk kez görüntülenmiş oldu. Bununla birlikte birçok heyecan uyandıran ayrıntısını da belirtmek gerek. hem kamerası hem işletim sistemiyle bireyleri heyecanlandıran yapısı, kullanılmaya başladıktan sonra kendini daha çok belli edecek gibi görünüyor. 

Elde edilen görüntüdeki kalite neredeyse görünmez bir durumda. Fakat ufak da olsa ayrıntılarını gözlemlemek mümkün. Bununla birlikte, 8K video desteği ve Snapdragon 865 işlemci gibi üst düzey özelliklere sahip olması bekleniyor. Diğer yandan arka kameralarında 108 MP 5X zoom özelliğine sahip bir kamerasının da olması tahminler arasındadır. Bu durum kamera yönünden akıllı telefonların ne derece yüksek bir konuma geldiğini gözler önüne sermektedir. Zaman zaman meydana gelen böyle sızıntılar cihazların tanıtımdan önce tanınmasına ve tüketiciler açısından bir süreli düşünmeye zaman ayırmalarına yardımcı olmaktadır. 

Samsung Samsung Galaxy S11
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor