La Casa De Papel 4. Sezon Tarihi Açıklandı

Tüm dünya üzerinde büyük bir izleyici ve hayran kitlesine ulaşan dizi La Casa De Papel'in 4. sezon tarihi açıklandı. Merakla bekleyen fanları için ise bu haber oldukça sevindirici bir şekilde karşılanmıştır.

La Casa De Papel 4. Sezon Tarihi Açıklandı

Netflix dizileri arasında yer alan La Casa De Papel, çıktığı günden bu yana değişik yapısı ve hikayesiyle birçok kişinin dikkatini çekmeyi başarmış ve büyük bir hayran kitlesine ulaşmıştır. Bununla birlikte her sezon açılış tarihi ise büyük bir heyecanla beklenmiştir. Netflix ise bireyleri daha fazla merakta bırakmayarak yayınladığı bir video ile 4. sezonun başlangıç tarihini açıklamış oldu. Alex Pina, aslına bakılırsa geçtiğimiz zaman içerisinde bir basın toplantısı esnasında dile getirdiği 4. sezonun çekimlerinin başladığını söylemesi üzerine 4. sezonun kesinleşmiş olduğu bilinmekteydi. Fakat bununla birlikte yayına başlamak için hangi zamanı seçecekleri sorusu havada kalmaktaydı. 

3 Nisan 2020'de 4. sezonu açacak olan La Casa De Papel, önceki kısımlarda gösterdikleri hünerler ve insanları izlerken bazen zorlayan sabırları ve dikkatleri ile oldukça farklı bir yapıyla çıkmaktaydı. Tanıtım videosunda ise yine bu titizlik ve sabrı kolaylıkla görmekteyiz. Soygun planlarında öylesine kurnazca hareketler ve yapıları kullanmışlardır ki, insanın aklına bazen bu da mı gelir diye hayret verici bir duruma sokabilmekteydi. Ucuz soygun veya hırsızlıklarla uğraşmayan, hep büyük balığa gözü diken bu ekip, önümüzdeki sezonda da aynı tempoyu daha da yukarılara taşıyarak heyecanı hep en süt seviyede tutmaya çalışacaklardır. 

La Casa De Papel La Casa De Papel 4. Sezon
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor