Wonder Woman 1984 Fragmanı Yayınlandı

Wonder Woman karakterinin uzun süredir beklenen devam filminin ilk fragmanı yayınlandı. İsmiyle ortak bir şekilde filmin hikayesi 80'li yıllarda geçmektedir.

Wonder Woman 1984 Fragmanı Yayınlandı

Wonder Woman karakteri 2016 yılı itibariyle sinema evrenine girmeyi başarmıştır. İlk başlarda filmde ana karakter olarak çıkmayıp sonraki filmlerinde ana karakter derecesine gelerek, hayranlarını etkilemeyi başarmıştır. Wonder Woman 1984 filmi 80'li yılların soğuk savaş zamanlarını ele almaktadır. Filmdeki ana karakter olan Diana yani Wonder Woman, bu soğuk savaş döneminde birtakım görevleri yerine getirmeyi kendine bir ilke olarak benimsemiş şekilde karşımıza çıkacaktır. Dönemin giyinme tarzı, modası, hayat standartları ve yapılan aktiviteler gibi birçok unsurun özellikle işlendiği ve bu yüzden hazırlık sürecinin yapımla birlikte uzun tutulduğu görülmektedir. 

5 Haziran 2020'de vizyona girmesi beklenen filmi rekor sayıda kişinin izlemesi beklenmektedir. Filmde Gal Gadot, Diana karakterini ve Pedro Pascal ise Maxwell Lord karakteriyle izleyici karşısına çıkacaklardır. Fragmanında yer alan nefes kesici sahneler ise tüm film hakkında genel bir bilgi vermektedir. Diğer yandan burdan yola çıkarak yoğun bir şekilde aksiyonun filmde yer aldığını söyleyebiliriz. Önceki, filmleriyle tanıtan Wonder Woman'ın güçlerini ve karakter yapısını ise bu filmde de görmenin şaşırtıcı değil, heyecan verici bir yapısı olduğunu da unutmamak gerek. 

Wonder Woman Wonder Woman 1984
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor