Apple Mac Pro ve Pro Dispaly XDR Satış Tarihi Açıklandı

Apple, son olarak ürettiği ve oldukça üst düzey özelliklerle donattığı bilinen bilgisayarı Apple Mac Pro'yu ve Pro Display XDR için belirlenen satış tarihini açıkladı.

Apple Mac Pro ve Pro Dispaly XDR Satış Tarihi Açıklandı

Apple, teknoloji üreticileri arasında sahip olduğu koltuğu hala korumaya devam ediyor. Üretmiş olduğu teknolojiyle harmanlanmış cihazları ise kalitesi ve güvenliğinden dolayı her zaman tercih edilir bir konumda bulunmuştur. Bununla birlikte son çıkaracağı Mac Pro bilgisayarı için oldukça güvenli ve kararlı adımları şirket atmayı başarmıştır. 10 Aralık tarihinde bu canavar olarak nitelendirebileceğimkiz bilgisayarı resmi olarak satışa sunacağını açıklayan şirketin sunacağı bu cihazın ise geçtiğimiz zamanlarda ilk görselleri ortaya çıktığında oldukça alay konusu haline getirilmişti. Bunun nedeni olarak da kasa görünümünün adeta bir rendeyi andırdığı şeklinde açıklanmıştır. Diğer yandan bu tasarımın, elektronik devrelerin ısınmaması ve yeterli hava miktarına ulaşması adına dizayn edildiğini söyleyebiliriz. 

Intel Xeon W işlemcisine sahip bu cihazın, işlemciyle kazandığı özellik ise oldukça şaşırtıcıdır. 8 çekirdek işlemci gücünü tam olarak 28 çekirdek işlemci gücüne dönüştürebilen Intel Xeon W bu şekilde kullanmış olduğu farklı teknolojiyi de açık bir şekilde göstermektedir. MPX modülünmden iki adet cihazın içerisinde kurulu haldedir. Bunun anlamı ise 8 adet PCI Express yuvasını barındırdığıdır. Cihaz 6 bin dolar bandından satışa 10 Aralık tarihinde sunulacaktır.  

Apple Apple Mac Pro Apple Pro Display XDR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor