Vivo X30 Akıllı Telefonu Hakkında Resmi Açıklama Yapıldı

Vivo, yakın zamanda piyasaya çıkarmayı düşündüğü yeni telefonu X30 hakkında yeni açıklamalar da bulundu. Görseliyle birlikte telefon hakkında da açıklamalar yapılarak çıkacağı güne kadar telefon hakkındaki heyecanlı bekleyiş devam ediyor.

Vivo X30 Akıllı Telefonu Hakkında Resmi Açıklama Yapıldı

Vivo, akıllı telefon sektöründe çıktığı günden bu yana oldukça hızlı yol almıştır. Kendi çizgisinde güçlü bir ivmeyle hareket eden şirket yeni modeli olan X30'u piyasaya sürmek adına hazırlıklarını neredeyse tamamlamış durumdadır. Bu hazırlık evresinde telefonu merak edenler oldukça fazla sayıda olacak ki, yeni model cihazı adına yeni görselleri ve bir kısım bilgileri bireylere şimdiden açıklama gereği hissetmişlerdir. Bununla birlikte sektörde sürekli canlılığın yaşandığı göz ardı edilemez. Vivo, ar-ge çalışmaları ve bünyesinde çalıştırdığı mühendisleri ile beraber gelişen değişime tüm gücüyle ayak uydurmaya devam ediyor. 

Telefonun görseline baktığımızda ön kısımda yer alan ekranın delikli bir kamerayta sahip olduğunu söyleyebiliriz. Bununla birlikte arka gövdede ise dört kameradan oluşan bir sistem bulunmaktadır. Günümüz akıllı telefonlarının kamera açısından ne derece rekabet içerisinde olduklarını düşünürsek bu durum gittikçe daha karmaışık bir hal alacağını da rahatlıkla görebilir.z Vivo ise bu değişimdeki yerini oldukça iyi belirlemiş durumdadır. İkili mod denilen bir 5G işlemcisine sahip olacak olan cihazın arka kameralarından ana kısmını 64 megapiksel çözünürlük kalitesine sahip kamera oluşturmaktadır. Cihazın tam anlamıyla resmi bir tanıtımla duyurulması durumunda bireylerin telefon hakkındaki bilgileri daha da artmış olacaktır. 

Vivo Vivo X30
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor