Xiaomi Redmi K30, Kutusuyla Birlikte Görüntülendi

İlerleyen günlerde piyasaya sürülmesi beklenen Xiaomi Redmi K30 akıllı telefonu, bilinen özelliklerinin yanında kutusuyla birlikte görüntülendi. Telefona dair şimdiye kadar ortaya çıkmamış detayları gösteren fotoğrafın ayrıntıları haberimizdedir.

Xiaomi Redmi K30, Kutusuyla Birlikte Görüntülendi

Xiaomi şirketi başarı basamaklarını çıkmaya devam ediyor. Piyasaya sürmeyi planladığı Redmi K30 cihazıyla alakalı yeni görsellerin ise Weibo'da görüntülenmesi, cihazın yakın bir zamanda çıkacağını artık kesin bir şekilde göstermektedir. Bununla birlikte 10 Aralık tarihinde Xiaomi tarafında cihaz adına resmi bir tanıtım gerçekleştirmesi beklenmektedir. Bunun öncesinde Çin merkezli sosyal medya platformu olan Weibo'da yer alan bazı fotoğraflar tanıtım öncesi bizleri bilgilendirmektedir. Qualcomm'un son versiyon işlemcilerini barındıracağı bilinen cihazın şirket adına bir amiral gemisi olacağı düşünülmektedir. 

Görselde beyaz bir kutu içerisinde yer alan telefonun, kutu renk ağırlığı beyaz üzerine yapılmıştırç Diğer yandan, kutu arkasında Redmi cihazlar için tasarlanan, maskotu olan 'big devil' yer almaktadır. Kutu içeriğinde aynı zamanda bir kerna koruyucusunun da bulunduğu açık bir şekilde görülmektedir. Hibrit çift sim kart desteğine sahip olduğu da ilk defa bu görsellerle ortay çıkan akıllı telefonun 4 ve 5G olmak üzere iki farklı versiyonda çıkması kesinleşen bilgiler arasından yer almaktadır. Diğer yandan işlemci olarak ise Snapdragon 765G 5G destekli bir işlemcinin 5G cihazında ve Snapdragon 730G işlemcisinin de 4G versiyonunda yer alması beklenmektedir. Önümüzdeki günlerde resmi tanıtım öncesi başka bilgilere ulaşılır mı bilinmez. Fakat 10 Aralık tarihiyle birlikte resmi tanıtımda tüm cevapsız soruların net bir şekilde cevaplanacağını belirtelim.

Xiaomi Xiaomi Redmi K30 Xiaomi Redmi K30 Kutu Görünümü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor