Hayalet Avcıları, Yeniden Vizyona Girmeye Hazırlanıyor

1984 ve 2016 olmak üzere iki filmle şimdiye kadar vizyona giren Hayalet Avcıları, yeniden izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Filme dair ilk görüntüler medyada yer almaya başlamıştır.

Hayalet Avcıları, Yeniden Vizyona Girmeye Hazırlanıyor

Hayalet avcıları bilidiği üzere bir grup bireyin çeşitli cihazlarla hayalet avladıkları bir konu üzerine kurulmuştur. Bununla birlikte gösterime girdiği dönemlerde oldukça hatırı sayılır bir izleyici kitlesine kavuşmuş olan bu film serisi yeni bir yapımla karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Bunun bir belirtisi olarak filme dair yeni görüntüler ortaya çıkmaya başlamıştır. Filmin hikaye odaklı olması planlanırken, filmde yer alan bireylerin atalarını atarştırmaya başlamaları sonucunda düğüm çözülmeye başlayacaktır. 

10 Temmuz 2020'de ABD ve Türkiye'de vizyona girecek olan film, yapımda yer alan ailenin eski çiftliğe taşındıktan sonra büyükbabalarının çeşitli eşyalarını bulmaya başlayacaklar. Bulunan her eşya bir öncekini de tamamlayarak bir yapboz parçası tamamlar gibi sırayla gizemi çözmek adına olacaktır. İlerleyişi ve yaşanılanların bu hikaye odaklı olacağı kesinleşirken, keşfedilen bu aletlerin gizemi ise hem mreak uyandırıp hem de korkuyla karşık bir istek durumuna sahip olacaktır. Jason Reitman, filmin yazarlığını üstlenmekle birlikte film içerisinde de rol almaktadır. Diğer yandan Bill Murray, Ernie Hudson gibi tanınmış yıldızların da filmde yer alacağı kesinleşmiş durumdadır. 

Hayalet Avcıları Hayalet Avcıları Yeni Filmi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor