The Crew 2 Oyunu Hafta Sonu Ücretsiz Kullanılabilecek

Günümüz yarış oyunları arasında popüler konumda yer alan The Crew 2, bu haftasonunda geçerli olmak üzere 8 Aralık'a kadar ücretsiz kullanıma sunulacak. Ayrıca Ubisoft, oyunun bazı indirimlere de sahip olacağını açıklamıştır.

The Crew 2 Oyunu Hafta Sonu Ücretsiz Kullanılabilecek

Hayatın hemen her alanının dijital ortamda bir oyunu bulunmaktadır. Her meslek grubunun nerdeyse belirli özelliklere sahip bir uygulaması, yani sanal ortamda bir oyun kurulumu varıdr. Tabi bunun dışında arabalar insanların doğası gereği oldukça ilgi çekici bir durumdadır. Haliyle bu arabaların da uygulamaları mevcuttur. İşte The Crew 2, yarış oyunu açısından dünya üzerinde oynanan oyunlar arasında oldukça popüler bir konuma sahiptir. Hem özellikleri hem de grafikleriyle gerçeği aratmayan bu adrenalin dolu eğleneceyi birçok birey aktif şekilde kullanmaktadır. Ubisoft, belirli bri kampanya düzenleyerek oyunun daha çok kişiye ulaşmasını hedeflemiştir.

Ubisoft ekibinin düzenlediği kampanya kapsamı bu haftasonunda geçerli olan ücretsiz bir deneyim sunmaktır. Bununla birlikte oyunu satın almak isteyenlere tanına avantaj ise yüzde 70 olarak karşımıza çıkıyor. Yani satın alınmak istendiğinde yüzde 70 indirim kampanya süresince geçerli olacaktır. Ücretsiz deneyimin amacı ise insanların beğenisine sunabilmek ve doğru ve kesin bir karar vermelerini sağlamaktır. Resmin sayfasına ve belirli bir hesabınızla giriş yaparak kampanya sürecince bu oyunu satın alabilir ya da ücretsiz deneyimin keyfini çıkarabilirsiniz. 

The Crew 2 The Crew 2 Oyunu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor