Hap2U, Hap2Phone Telefonunu 2020 Yılında Tanıtacak

Fransa kuruluşlu olan Hap2U şirketi, önümüzdeki yıl içerisinde düzenlenecek olan CES 2020 etkinliklerinde Hap2Phone adlı yeni bir telefonu duyuracaklarını açıkladı. Sıradışı ekran özelliğiyle gelecek telefonun bu özelliği şimdiden heyecan uyandırıyor.

Hap2U, Hap2Phone Telefonunu 2020 Yılında Tanıtacak

Telefonun önümüzdeki yıl içerisinde gerçekleşecek CES 2020'de tanıtılacağını açıklayan Hap2U, ekran özelliğine özellikle vurgu yapmaktadır. Cihazın dokunmatik ekranının sıradşı ve benzersiz bir yapıda olacağını savunan şirket, cihazın piyasaya çıkmasıyla tüm insanların beğenisini kazanacağına inanıyor. Pizoelektrik özelliğine sahip olacağı bilinen ekranın 2 mikron boyutunda dışarı doğru hareket kabiliyetiyle geleceği bellidir. Fakat diğer ayrıntıları şimdilik net bir şekilde açıklanmamış, sadce bu kısmına özellikle vurgu yapılmıştır. Bu özelliğin en önemli kısmı kullanıcısında dokunma hissini oluşturmasıdır. 

Tüm dokunmatişk ekran tiplerine entegre edilebilecek özelliklere sahip bu yapı, şimdilik başka bir şirket ya da markanın görüş alanına girmiş gibi durmuyor. Fakat ilerleyen zamanlarda bu teknolojinin farklı telefonlarda kullanılma ihitmalini de görmezlikten gelemeyiz. Bu teknolojinin ağırlık bazında değeri ise yok denecek kadar azdır. 1 gramın altında bir ağırlık materyali bulunan ve mikron bopyutlarına hareket kaznadıran bu kısmı telefonun en çok ses getirecek özelliği gibi duruyor. CES 2020'de telefonun açıklanmasıyla birlikte daga sağklıklı ve kesin bilgilerine ulaşacağız. Bu sayede şimdilik akıllarda kalan soruların cevapları da açığa çıkacaktır. 

Hap2U Hap2Phone Hap2Phone Telefonu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor