Samsung Galaxy A91 Tasarımı Görüntülendi

Yeni çıkaracağı telefonların arasında olan Galaxy A91, tasarım görselleriyle görüntülendi. Telefon Galaxy S11'le benzer bir tasarım dizaynına sahiptir.

Samsung Galaxy A91 Tasarımı Görüntülendi

Samsung, son hız yeni ve akıllı teknolojisiye sahip model telefonlarını çıkarmaya devam ediyor. Piyasaya sunulmamış ve bazı özellikleri haricinde bilinmeyen telefonu Galaxy A91  görüntülendi. Bazı teknik donanımları şimdiye kadar iddia makamında açığa çıkmış telefonun artık görüntüsü ve tasarımı da tahmin edilebilir duruma gelmiştir. Çizgisini bozmayan şirket telefon ailesine böylelikle yeni bir üye daha kazandırmış olacaktır. İlerleyen günlerde ise resmi bir tanıtımla herşeyin netlik kazanması ile heyecanla bekleniyor. A91 için şimdiye kadar oldukça fazla tahmin yürütülmüş ve bu tahminler iddiadan öteye şimdilik geçememiştir. Bu iddialar doğru çıkarsa oldukça kaliteli ve tasarım harikası bir cihazla karşılaşacağımız ise kesin.

Dörtlü bir arka kamera görselde açıkça bellidir. Çentik ya da pop-up teknolojisinden uzak delikli bir ekran görüntüsü ön kısmı oluşturan cihazın 4.500 mAh bataryasını 45 W hızlı şarj desteğiyle gelmesi bekleniyor. İşlemci açısından Qualcomm Snapdragon 855'e sahip olacağı ve bahsettiğimiz gibi ön kısmında sadece bir kameranın delikli ekran olarak sunulması tahmin edilmektedir. Full HD+ AMOLED bir ekran kalitesine sahip olması düşünülen cihaz Güney Kore teknoloji devi Samsung'un resmi açıklama yapmasıyla netleşecektir. 

 

Samsung Samsung Galaxy A91 Samsung Galaxy
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor