Halo: Reach Açıklandı: İşte Oyun İçin Sistem Gereksinimleri

Farklı modları ve versiyonları ile Steam ve aynı zamanda Windows Store üzerinden satışa sunulan hem tek kişilik hem de çoğul olarak internet üzerinden oynanabilecek oyun açıklandı. Diğer yandan oyunu oynayabilmek adına gereken sistem gereksinimleri de ayrıntılı bir şekilde gösterildi.

Halo: Reach Açıklandı: İşte Oyun İçin Sistem Gereksinimleri

Halo: Reach satışa sunulmasıyla birlikte gündeme de hızlı bir şekilde oturmuştur. 11 farklı bölümü ve tek ya da multiplayer ve firefight modlarıyla oldukça kaliteli gözüken bu oyunun oynanabilmesi için gereken sistem özellikleri de bir o kadar üst düzeydedir. Masaüstü ya da dizüstü bir bilgisayarda oynayabilmek için sistem gereksinimleri ise ortalamanın üstünde gözüküyor. AMD Ryzen 7 2700U ya da Intel i7 8750H minimum bir işlemcinin bilgisayarda bulunması gerekmektedir. Grafik işlemcisi açısından bakacak olursak eğer, Radeon Vega 10 Mobile ya da Intel UHD Graphics 630'la donatılması gerekmektedir. 8 GB RAM gücü ise yine minimum gereklilikler içerisinde bulunmaktadır. 

Halo: Reach oyununa Steam üzerinden 18.50 TL fiyat etkiketiyle sahip olunabilmektedir. Çıktığı gün Steam üzerinden en çok satın alınan oyun olmayı başaran uygulama ilerleyen günlerde daha fazla sayıda oyuncuyla buluşacak gibi görünmektedir. Diğer yandan kullanıcılarıbu kadar çok kendine çekmesi ise fiyatının uygun olması ve içeriğinin zengin bir yapıda ve kaliteden ödün vermekyecek şekilde tasarlanması olmuştur. Oyun sektöründeki bu tatlı rekabet ortamını kızıştıracak gibi görünse de, birçok kişi açısından daha şimdiden popüler olmayı başarmıştır.

Halo: Reach Halo: Reach Oyunu Halo: Reach Sistem Gereksinimleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor