Samsung Yeni Katlanır Telefon Üzerinde Çalışıyor

İlk katlanır telefonu Galaxy Fold'u çıkarttıktan sonra yeni tasarım ve özelliklere sahip katlanır telefon çıkarmak için yoğun çalışma gösteren şirket, bu sefer menteşesi gizli bir katlanır telefon yapmanın peşinde.

Samsung Yeni Katlanır Telefon Üzerinde Çalışıyor

Teknoloji devi Samsung, Galaxy Fold'u piyasaya sürmesiyle katlanır telefon kategorisideki yarışa katılmış durumdadır. Fakat ürettiği cihazla alaklı birtakım sorunlar yaşamış ve bazı ürünleri şirket için üzücü durumda gelmiştir. Tüm bu hataları telafi etmek ve daha kaliteli ürünler ortaya koyabilmek adına Samsung, oldukça sıkı bir çalışma içerisine girmiştir. Geçtiğimiz günlerde gündeme oturan Fold 2 adı verilmesi tahmin edilen bir cihazdan söz edilmekteydi. Eğer tahminler doğruysa Fold 2'nin yüksek ihtimalle yatak değil dikey bir şekilde katlanabilmesi ve önceki sürümüne göre daha az maliyet içermesi beklenmektedir. 

Gizli menteşeli tasarlanması planlanan bu akıllı telefonun menteşe gizleme nedeni ise hem tasarımı değiştirmek, hem de kalite açısından gerekli bir duruma dönüşmüştür. Dikey katlanabilecek olması ise akıllı telefonların gittikçe büyümesine karşılık olarak gerektiğinde büyümesi gibi özelliklere sahip olması istendiğindendir. Bu mekanizmaya sahip bir telefono Motorola Razr adıyla geçtiğimiz günlerde görmüştük. Samsung ise bu yapıda üretmeyi planladığı cihazla yelpazedeki çeşitliliği artırmayı planladığı açıkça gözükmektedir. 2020 yılında piyasaya çıkması beklenen cihazın ise edinilen bu bilgiler dışında şimdilik bir gelişmesi yoktur.  

Samsung Samsung Yeni Katlanır Telefon
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor