Google'dan Pixel 4 Telefonu İçin İlginç Paketleme

Pazarlama ve ticaret konularında satıcı firmalar ya da kişiler oldukça farklı yöntemleri denemeye almışlardır. Yeni çıkan bir durum ise Google'dan sipariş edilen Pixel 4 telefonunun Dominoz Pizza kutusunda gelmesi.

Google'dan Pixel 4 Telefonu İçin İlginç Paketleme

Geçtiğimiz gün uygulanan, indirimli ve hediyeli bir şekilde sunulan kampanyayı ilginç kılan ne  hediyesi ne de indirimi olmuştur. 8 saatlik bir süre sınırında sunulan kampanyayı özel kılan ise telefonun bir pizza kutusunda gelmesi. Oldukça sıradışı ve farklı bir bakış açısıyla geliştirilen bu kampanyanın ise tek bölgede ve kısa süreli uygulanması bireylerin beklentilerini yükseltmiştir. İnsanların oldukça ilgisini çeken ve bir taraftan mizahlı, diğer taraftan indirim ve hediyeli olan kampanyanın ise başka bir örneği şimdiye kadar yaşanmış değildir. Google, bu kampanyayla kendi reklamını ve hizmetini popüler ve kaliteli bir şekilde ortaya koymuştur. 

Miami şehrine özel yapılan bu uygulama aynı şekilde Black Friday kapsamında da 200 dolarlık bir indirimle sunuldu. Alınan telefonlar birlikte seçilen bir pizza da telefonun hediyesi olarak aynı anda kargolandı. Pixel 4 ve 4XL telefonlarına özel olarak hazırlanan kampanyanın bir daha tekrarlanıp tekrarlanmayacağı ya da olursa nerelerde uygulanacağı ise şimdilik bir kesinlik kazanmamıştır. Fakat kampayanın oldukça ilgi çektiği ve insanların bunun tekrarlanmasını istediği ise açık ve net bir şekilde gözükmektedir. 

Pixel 4 Telefonu Google Pixel 4 Pixel 4 İlginç Paketleme
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor