Gecesi 1 Dolar Olan Otelin Sıradışı Şartı

Japonya'da bir otelde bireylerin tek bir şartı yerine getirerek sadece 1 dolar karşılığında kalacağı otel hizmetine aralıksız devam ediyor. Ortaya konulan şart ise ilk başta ürkütücü gelse de, kuralları gereği kimileri tarafından kabul edilebilir durumdadır.

Gecesi 1 Dolar Olan Otelin Sıradışı Şartı

Zaman zaman farklı hizmet alanlarında farklı kampanya ya da kuralların ortaya çıktığı görülmektedir. Konaklama hizmeti veren otellerin ise çoğu zaman bulundukları konum ve içeriklerinin güzelliği gündem konusu olmuştur. Bireyler de bu durumlara göre kendilerine yer seçmektedirler. Fakat Japonya'da bulunan bir otel, oldukça farklı bir şart sunarak insanlara sadece 1 dolar karşılığında günlük konaklama hizmeti sunmaktadır. Fiyat açısından oldukça makul ve mantıklı gelen bu durumun şartı ise bazı bireyler tarafından kabul edilebilir durumdadır. Asahi Ryokan oteli bu özelliğiyle dünyanın her yerinden bireylerin ilgisini kendi üzerine toplamayı başarmış durumdadır. 

One Dollar Hotel YouTube kanalıyla, bu kanal üzerinden gece boyu bireylerin kalacakları odadan canlı yayına katılmayı kabul etmeleri, istenilen şartı oluşturmaktadır. İlk başta mahremiyet anlamında sanki tüm tabuların yıkıldığı hissi oluşturan bu şartın içerisinde belirli kurallar bulunmaktadır. Bunlardan birisi odadaki hiçbir sesin canlı yayına yansıtılmaması durumudur. Bu sayede hiçbir konuşma canlı yayında yer almamaktadır. Diğer taraftan odada bulunan banyo ve tuvalet gibi mekanların canlı yayını yok. Aynı zamanda odanın ışığının açık kalıp kalmaması odayı tutan kişinin tercihine bırakılmış. Birçok açıdan makul gibi gözüken bu durum bazı insanları tedirgin de etse, çoğu kişi bu uygulamadan fiyatı gereği memnun kalmaktadır.  

One Dollar Hotel Gecesi 1 Dolar Olan Otel Sıradışı Otel
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor