Samsung Galaxy Fold 2 Uygun Fiyatla Gelebilir

Samsung Galaxy Fold piyasaya çıktıktan sonra insanlar daha uygun bütçeli katlanır telefonun çıkmasını beklerken Galaxy Fold 2'nin daha uygun bir fiyata sahip olacağı gündeme oturmuş durumda.

Samsung Galaxy Fold 2 Uygun Fiyatla Gelebilir

Samsung, telefon teknolojileri üretimi anlamında rakipleriyle arasını oldukça açmış bir konumdadır. Ürettiği çeşitte ve farklı özelliklerdeki telefonlarıyla tüketiciye daha iyi hizmet ve teknoloji sunmak adına çalışan şirket, ilk katlanır akıllı telefonunu piyasaya sürdükten kısa bir süren sonra gündemde Galaxy Fold 2'nin dedikoduları dolanmaya başlamıştır. Yapılan tahminlere göre fiyat açısından daha uygun bir konumda olacak olan Fold 2 katlanır akıllı telefonu, bu açıdan daha ulaşılabilir durumda olacak. Bunun sebepleri arasında ise maliyetlerin düşmesi ve telefonun biraz daha ufak yapıda olacağı tahmin edilmektedir. 

Ortaya çıkan bu haberlerin ne derece doğru olduğu ve kesinliği şuan için belirsiz de olsa, insanların bu beklentisinin karşılanacağı düşüncesi ise oldukça kuvvetli gözükmektedir. Diğer açıdan katlanır özelliği olmayan cihazlara göre daha yüksek bir fiyatın ortaya çıkacağı ise bir gerçektir. Kullanılan malzemeler her ne kadar ksııtlansa ve cihazın boyutları azaltılsa da, şirketin kaliteden ödün vermemesi orta seviyenin üstünde bir fiyat etiketine sahip olacağını açık bir şekilde gözükmektedir. Önümüzdeki yıl tanıtılıp piyasaya sürülmesi beklenen bu cihazın ilerleyen günlerde resmi ve kesin haberlerinin paylaşılacağı ümit edilmektedir. 

Samsung Samsung Galaxy Fold 2
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor