Dünyanın En Pahalı Yılbaşı Ağacı Görüntülendi

Her yılbaşında insanların ağaçları süsleyerek yaptıkları aktivite bir şova dönüştü. 90 milyon TL değeri olan bir yılbaşı ağacı ise dünyanın en pahalı yılbaşı ağacı olma ünvanını kazandı

Dünyanın En Pahalı Yılbaşı Ağacı Görüntülendi

Geçmişten günümüze yeni yıla girerken yapılan etkinliklerden bir tanesi de yılbaşı ağacı süslemektir. İnsanların bu aktiviteyi yaparken oldukça mutlu oldukları ve anlam yükledikleri ise açıkça görülmektedir. Fakat gün geçtikçe adeta şova dönüşen bu durum bazen bir rekabet ortamına da dönüşebiliyor. Bahsi geçen ağacın ise üzerindeki servet değerinde olan takılar, malzemeler ağazın değerini oldukça artırmış durumdadır. Bir ingiliz tasarımcı tarafından dizayn edilen ve ispanyada bir otelde görüntülenen ağacın değeri tam tamına 90 milyon TL'dir. Pahalı tasarımları ve şaheserleri diyebileceğimiz ürünlerini kıymetli eşyalarla süsleyip kendi fikirlerini de katarak dünyadaki en'leri ortaya çıkartan sanatçı bu ağaç için oldukça nadide parçalar kullanmıştır.

Ağacıon üzerinde devekuşu yumurtasının elmas tozunun kırmızı olanıyla kaplanması ve altın işlemelerle süslenmiş yapısı ağaca ayrı bir hava katmaktadır. Diğer yandan elmas, safir gibi çeşitli ve oldukça değerli malzemeler kullanılarak oluşturulan bu ağaç ise daha şimdiden birçok kişinin ilgisini üzerine çekmiş durumdadır. 2020 yılı için hazırlanan bu ağacın daha kıymetli versiyonları sanırım ilerleyen yıllarda çokça karşımıza çıkacaktır. 

Yılbaşı Yılbaşı Ağacı En Pahalı Yılbaşı Ağacı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor