Avengers: Endgame'den Geri Dönen Yenilmez Var Mı?

Uzun zamandır böyle bir finale hazırlanan Marvel karakterleri, beklenilenin üstünde bir performansla hayranlarını oldukça çok memnun ederek Endgame filmini izleyiciye sundular. Akıllarda kalan soru ise; Sonraki filmlerde geri dönen marvel kahramanı olacak mı ?

Avengers: Endgame'den Geri Dönen Yenilmez Var Mı?

Avengers serisi vizyona girmeye başladığı günden bu yana oldukça hatırı sayılır bireyi kendisine hayran bırakmış ve her çıkacak filmi sabırsızlıkla beklenmiştir. Yıllar süren serüven her filmde adrenalini ve merak duygusunu bir basamak daha yukarı çıkararak ilerlemiştir. Bununla birlikte hayran kitlesi de orantılı şekilde artmıştır. Son filmi Endgame ise bu duyguları artık doruk noktasına taşıyan film olmuştur. Bununla birlikte birçok kişinin aklına hep aynı soru gelmiş ve düşündürmüştür. Ölen karakterlerden geriye dönecek olan var mı? Bu soru epey zamandır cevap bulmayı hak eden ve cevaplanması istenen bir soru olmuştur. 

Iron Man, Captain America ve Black Widow karakterleri filmde seriye veda eden isimler arasında yer almıştır. Iran Man ve Black Widow kendi hayatlarını feda ederken Captain America ise oldukça yaşlanıp emekliye ayrılmıştır denilebilir. Diğer yandan ölen kahramanlardan herhangi birisinin geri dönüş yapmayacağı kesinleşmiştir. Fakat sonraki seri filmlerinde Avengers takımından çıkıp geri tekrar takıma katılacak bir karakterin olduğunu da belirtelim. Yeni film serilerinde geri dönecek karakter kim sorusu ise şimdilik cevapsız kalmaktadır. İlerleyen günlerde Avengers filmeriyle bu karakterin kim olduğu kesinleşecektir.  

Avengers Avengers: Endgame
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor