Vivo V17 Farklı Tasarım Ve Özelliklerle Geliyor

Vivo şirketi, Rusya'da V17 telefonunu çıkarttıktan sonra Hindistan'da aynı isimle cihazını çıkarmaya hazırlanıyor. Tasarımı ve özellikleri ise önce versiyonuna hiç benzemeyen telefonun medyada yer alan görselleri ve özellikleri ise haberimizdedir.

Vivo V17 Farklı Tasarım Ve Özelliklerle Geliyor

Vivo, telefon üretimi ve çeşitlendirilmesi açısından oldukça hızlı ve kaliteli bir yükseliş göstermektedir. Şirketin ise diğer markalara göre takındığı farklı bir tavır var. Bu da ürettiği aynı model telefonu farklı tasarım ve özelliklerle farklı ülkelere sunmasıdır. V17 telefonunda bunu açıkça görmekteyiz. Vivo V17 akıllı telefonu geçtiğimiz günlerde Rusya'da satışa çıkmış ve kullanılmaya başlanmıştı. Bununla birlikte Hindistan'da piyasaya sürülecek versiyonu ise bir öncekine göre farklı tasarım ve özellikleri barındırıyor. Tamamen farklı bir telefon gibi gözüken bu cihazın ise aynı isimle çıkacağını belirtmemiz gerek. 

Rusya verisyonunda arka kameraları için elmas şeklinde bir tasarımı uygun gören şirket, Hindistan için bu tasarımı L harfi şeklinde dizayn etmiştir. Farklı bir bakış açısı getiren bu tasarım ise şirketin kendi isteğiyle yapılmış bir durumdur. 6,44 inç AMOLED iView ekran kalitesine sahip olacağı bilinen telefonun diğer yandan parmak izi okuyucusu da ekran içinde gömülü vaziyettedir. 128 GB dahili depolaması ve 8 GB RAM gücü bulunmaktadır. Snapdragon 675 işlemcisi ve 4.500 mAh bataryasıyla günlük yaşantıda sıkıntı çıkartmadan güzel vakit geçirtecek bir telefon özelliklerini fazlasıyla barındırıyor. 48, 8, 2 ve 2 megapiksel olmak üzere dört arka kamerasının yanında 32 MP ön kamerası mevcuttur. İki renk seçeneği sunularak piyasaya 9 Aralık'ta Hindistan'da Vivo V17'nin çıkarılması beklenmektedir. 

Vivo Vivo V17 Vivo V17 Hindistan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor