Sony'den Xperia Serisine Yeni Akıllı Telefon

Sony şirketinin bir süredir yeni bir akıllı telefon üzerinde çalıştığı gündemde. Söz konusu telefonun ise bazı özellikleri, tahmini de olsa, şimdiden belli olmuş durumda.

Sony'den Xperia Serisine Yeni Akıllı Telefon

Sony, yılların verdiği tecrübe ve gelişmiş teknolojisiyle birçok alanda oldukça kaliteli ürünlerini insanlara sunmaktadır. Bununla birlikte birçok sektörde yer alan şirket, çoğu kategoride oldukça yüksek başarılar elde etmiş, kalitenin ve güvenirliğin açık adresi olmuştur. Kalitesini ve teknolojisini ise her yeni ürününde biraz daha gelişmiş bir halde sunan Sony, akıllı telefon sektöründe ise istediği başarıyı kendilerine göre alamamışlardır. Xperia serisi akıllı telefonlarını üretmeye başlayarak bu yarışa tam gaz devam etmek isteseler de, tatminkar sonuçlar elde edememişlerdir. Buna rağmen azimle yeni seri akıllı telefonlarını tanıtmaya devam eden şirketin yeni bir akıllı telefon üzerinde çalıştığı ise gündem konusu olmuş durumda.

Sony Xperia Compact serisine 5,5 inç boyutunda yeni bir akıllı telefon üzerinde çalışmaları şimdilik doğrulanmasa da birçok birey için gündemdeki yerini korumaktadır. Önümüzdeki yıl içerisinde resmi bir tanıtımının yapılması beklenen telefon Snapdragon 665 işlemcisine sahip olacağı düşünülmektedir. Bu yeni cihazla yepyeni bir soluk almayı düşünen şirket, telefon sektöründeki eski günlerin başarısının da üstüne çıkmayı hedefliyor.

 

Sony Sony Xperia Compact Sony Xperia
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor