Şampiyon 12. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı - İzle

Şampiyon dizisi 12. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Gelecek haftaki bölüm de neler olacak? Bu soruların cevaplarına bir nebzede olsa yeni yayınlanan fragmanlar ile tahminde bulunabiliriz. Şampiyon 12. bölüm fragmanı sizlerle..

Şampiyon 12. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı - İzle

TRT ekranlarında pazar günleri izleyisiyle buluşan Şampiyon dizisi yine izleyicisi ile buluşacak. Şampiyon 12. bölüm fragmanı 2.si yayınlandı. Gelecek bölüm neler olacak oldukça merak ediliyor. Dizi her hafta oldukça heyecanlı sahneleri bizlerin önüne seriyor. Geçtiğimiz 10. bölüm içerisinde oldukça heyecan dolu olaylar yaşanmıştı. Fragman yayınlandığı andan itibaren sizler için haberimizde paylaşacağız.

Son bölümde neler oldu?

Fırat maçı kazanmış ve bu pek çok dengeyi değiştirmişti. Bu duruma oldukça bozulmuş olan Derviş Aladağlı hesap sorma peşine düşmüştür. Diğer yandan Fırat ile görüşmek isteyen Yaman ve Zafer maçın gerçekleştiği salona gitmişlerdir. Lakin burada Fırat ile görüşme gerçekleştirememişlerdir. Bazı şeylerin kötüye gideceğini düşünmekte olan Yaman diğer taraftan Komiser Ziya'dan bazı konularda yardımcı olmasını istemiştir.

Zafer ise babasının bazı şeyleri gizlediğini düşünür. Bu sebeple babasını takip etmeye başlamıştır. Takipleri esnasında telefon üzerinden Zeliha isminde bir kadınla oldukça sık konuştuğunu fark eder. Fırat maçı kazanmıştır ve bahis oynayarak maçtan çok fazla kaybetmiş olan para sahipleri Derviş'ten Fırat'ı istemeye kalkmışlardır.

Tansel Kerem'in gerçekleri nasıl öğrendiğini merak etmiştir. Bu sebeple Kerem onun ofisine gelmiştir. Daha sonrasında bir videodan bahseder ve videonun kimler tarafından izlendiğini söylemiştir.

Aşağıdaki bağlantıdan 12. bölüm fragmanını izleyebilirsiniz.

fragmanı izlemek için tıklayınız

şampiyon şampiyon fragmanı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor