2020 Skoda Octavia Üretimine Başlandı

Skoda, en çok tutan ve beğenilen modeli Octavia'nın 2020 modeli üretimine başlandı. Özellikleri ve tasarımında değişikliklere gidilen aracın birçok ülkede oldukça fazla sayıda kullanıcısı ve beğeneni vardır.

2020 Skoda Octavia Üretimine Başlandı

Skoda, otomobil üretimi anlamında son yıllarda oldukça hızlı bir yükselişe geçmiştir. Volkswagen Grubu altında üretim faaliyetlerini devam ettiren şirket şimdi de 2020 model Skoda Octavia ile yollara çıkmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz haftalarda resmi olarak tanıtımı yapılan aracın üretimine başlanmıştır. Bununla birlikte tanıtımda ortaya çıkan tasarımı ve güçlü yapısı birçok kişi tarafından beğeni almıştır. Üç farklı verisyonla üretlien aracın station wagon, 5 kapılı liftback ve plug-in hibrit iV modelleriyle piayasaya çıkacaktır. Önceki modellerine göre daha uzun ve geniş olacak şekilde tasarlanan aracın üç farklı renk seçeneği de mavcuttur. 

Üç farklı versiyonunda farklı bagaj hacimleriyle karşımızıa çıkan Skoda, bu aracı için 19 inç alaşım üretimi jantlara sahip olacaktır. Ön-orta kısmında bulunan bilgi-eğlence sistemi diyebileceğimiz panelin ise 10.25 inç boyutu bulunmaktadır. Diğer yandan birçok uygulamayı ve araçla ilgili ayarlamaları da bu panel üzerinden kullanıcı rahatlıkla yerine getirebilecektir. Üç farklı veriyonunda da farklı motor ve güç seçenekleri mevcuttur. Şimdilik satışa çıkacağı tarih ve fiyatının ne olacağı belli olmasa da, bu durumlar ilerleyen günlerde kesinlik kazanacaktır.  

Skoda Octavia 2020 Skoda Octavia
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor