Redmi K30, İddialı Kamerasıyla Gelecek

Redmi K30, yapılan bir resmi açıklamayla oldukça iddialı kamera özellikleriyle geliyor. Söz konusu durum, özellik açısından bir ilk olmayı da hedeflemektedir.

Redmi K30, İddialı Kamerasıyla Gelecek

Günümüz akıllı telefon üreticileri, teknoloji anlamında birbiriyleriyle oldukça sıkı bir rekabet içerisindedirler. Bununla birlikte kamera gelişimi açısından da farklı bir rekabet ortamının oluştuğu su götürmez bir gerçekteri. Tasarım yönünden, özellikleri bakımından neredeyse telefon çeşitliliği kadar farklı özelliklere sahip kameralar mevcuttur. Şirketin açıklamalarına göre Redmi K30 telefonu ilk başta 4 ve 5G olmak üzere iki farklı çeşit olarak sunulacaktır. Bunun ardından söylenenler ise ilk defa bu kadar yüksek çözünürlüğe sahip görüntü sensörünün cihazlarında bulunacağını ifade etmiştir. Bunun dışında herhangi bir açıklama yapılmasa da, söylenenler doğrultusunda bazı tahminlerde bulunmak mümkün gözükmektedir.

Sony IMX686 60 megapiksel çözünürlüğe sahip bir görüntü sensörünün söz konusu olduğu düşünülmektedir. Tabi bundan önce başka marka ve modeli cihazlarda daha yüksek çözünürlüklü görüntü sensörleri şimdiye kadar kullanılmıştı. Bunun yanında eğer iddia doğruysa farklı teknoloji ve gelişimlerle tüketicinin karşısına çıkacağı tahmin edilmektedir. Çift mod 5G teknolojisi de yavaş yavaş yeni çıkan akıllı telefonlarda kullanılmaya başlanmıştır. Redmi K30'un 5G modelinde de bu teknolojinin ayrı olarak yer alması, kalitesi ve üst segment bir telefon olacağını düşündürmektedir. Bu özelliği ve diğer merak edilen kısımları ise 10 Aralık tarihinde resmi tanıtımıyla birlikte kesinleşecektir.

Redmi Redmi K30 Redmi K30 Kamera
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor