Disney+'a İzlemeye Devam Et Güncellemesi Geliyor

Disney+, uzun süredir kullanıcıları tarafından beklenen bir özelliği aktif hale getiriyor. Böylelikle Disney+ platformuna İzlemeye Devam Et güncellemesinin gelmesiyle, bireyler izlemeye kaldıkları yerden devam edebilecekler.

Disney+'a İzlemeye Devam Et Güncellemesi Geliyor

Birçok uygulamada yer alan ve insanların hayatlarını kolaylaştıran İzlemeye Devam Et özelliği Disney+ platformuna da geçtiğimiz günlerde gelmiş bulunmaktadır. Söz konusu özellik izlenilen video, film vb. içeriğin kalınan yerden izlemeye devam edilmesi durumudur. Bu özelliğin oldukça başarılı bir şekilde yerine getirilmesi ise kullanıcılarını epey sevindirmiş durumda. Çünkü gün içerisinde izleyicinin herhangi bir anda izlediği filmi, videoyu kapatması ve başka işlerle ilgilenmesi gerekebilir. Bu özellik gelmeden ince bireylerin yapması gereken kaldıkları yeri akıllarında tutmak ya da bir kenara not alarak sonra devam etmeleri şeklindeydi. Bu güncellemenin gelmesiyle kullanıcılar kaldıkları yeri umursamadan kapatıp kaldıkları yerden rahatlıkla izlemeye devam edebilir duruma gelmişlerdir.

Bu güncelleme için herhangi bir ücret, indirme veya başka bir durumun gerekmediği, sadece gerekli birkaç güncellemenin yapılarak aktif hale getirilebileceği açıkça belirtilmektedir. Bu sayede geç de olsa Disney+ için güncellemenin gelmesi, kullanıcıları açısından oldukça pozitif bir gelişme olmuştur. Güncellemenin kabul edilerek güvenlik, hız, performans ve diğer iyileştirmeleri de almaları ise kişiler açısından faydalı bir gelişim durumu olmuştur. 

Disney+ Disney+ İzlemeye Devam Et
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor