Samsung UI 2.0 Güncellemesinin Süreci Duyuruldu

Samsung, akıllı telefonları için geliştirdiği özellikleri UI 2.0 güncellemesiyle cihazlara aktarmayı hedefliyor. Fakat ürün yelpazesinin oldukça geniş olması ve çeşitliliğin fazla olması sebebiyle güncellemelerin zamana yayılarak verileceğini açıkladı.

Samsung UI 2.0 Güncellemesinin Süreci Duyuruldu

Samsung teknolojiyi her alada kullanarak çıkarttığı ürünlerle bireylerin hayatlarında kolaylık sağlamaktadır. Akıllı telefon sektöründe piyasaya sürdüğü ve insanların oldukça rağbet gösterdikleri akıllı telefonlarına bir süredir üzerinde yoğun bir çalışma gösterdiği UI 2.0 güncellemesini getirmeye hazırlanıyor. Buna göre 2020 yılı ile başlayacak sürecin şimdilik İngiltere ve Hindistan ayağındaki zaman aralığı bellidir. Türkiye'de ise bu takvimin nasıl işleyeceği kesin olmamakla birlikte iki ülkeyle beraber alabilme ihtimali de bulunmaktadır. 2020 yılı başından başlamak üzere Samsung'u oldukça sıkı ve tempolu bir çalışma zamanı beklemektedir. 

Güncelleme zamanlarına bakacak olursak, Galaxy Note 9, Galaxy S9+, Galaxy Note 10+, Galaxy Note 10+ 5G, Galaxy S9, Galaxy Note 10, Galaxy S10, Galaxy S10+ 5G, Galaxy S10+, Galaxy S10e cihazları Ocak ve Şubat aylarında güncellemeleri alacaklardır. Sonraki ay içerisinde ise Galaxy A80 güncellenmesi tamamlandıktan sonra A  serisinden, A80, A90 5G, A70, A40, A9 ve A7(2018) ve A6 için Nisan aynı beklemek gerekecektir. Bu şekilde güncelleme serisine devam edecek olan şirketin hem gündemi yakalamak, hem de kullanıcılarına iyi bir deneyim sunmayı amaçladıkları görülmektedir. 

Samsung Samsung UI 2.0 Samsung UI 2.0 Güncellemesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor