LG, UX 9.0 Arayüzünü Açıkladı

LG, yeni akıllı telefonlarına ve kendi Android cihazlarında kullanmak üzere geliştirdiği UX 9.0 arayüzünü açıkladı. Şirketin yapmış olduğu bu telefonlarına ne zaman uygulanabilir hale getirip piyasaya çıkaracağı ise şimdilik yapılan açıklamalar arasında değil.

LG, UX 9.0 Arayüzünü Açıkladı

LG şirketi, sadece telefon olmamakla birlikte hayatın birçok alanında oldukça farklı yönlerde ürettiği teknolojiyle geliştirdiği cihazlarıyla bilinmektedir. Akıllı telefon sektörüne yönelik üretmiş ve piyasaya sürmüş olduğu telefonları da en az diğer ürünleri kadar beğenilmektedir. Bununla birlikte telefon sektöründeki rekabete son hız devam etmek isteyen ve ilk sıralarda bulunmak isteyen şirket, telefonun neredeyse tüm yazılım açısından yenilikçi bir yaklaşımla tasarlanmış arayüzünü kullanıma açacak. Bunun için de seçtikleri telefon olarak son günlerde çıkartmış olduğu ve amiral gemisi olarak nitelendirdikleri LG G8X ThinQ telefonunda kullanılması beklenmektedir. 

Yeni arayüzün LG G8X ThinQ adına nerdeyse her kısmına, her menüsüne ve her detayına ayrı bir özellik getireceği ve baştan aşağı değiştireceği açıklamalarda açıkça gözükmektedir. Karanlık mod da dahil olmak üzere oldukça güzel ve gündemi takip eden yenilikleriyle gelecek olan UX 9.0'ın ne zaman kullanıma açılacağı resmiyet kazanmış değildir. Fakat ilk olarak LG G8X ThinQ için gelecek olan bu arayüz, sonrası dönem için tüm telefonlarına uygulanma ihtimali oldukça yüksektir. 

LG LG UX 9.0
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor