OPPO Reno 3 Pro 5G Görüntülendi

Çin kaynaklı teknoloji üreticisi OPPO şirketi, Başkan yardımcısı statüsünde pozisyonu olan Brian Shen tarafından twitter platformunda bir görüntüsü paylaşılarak dış görünüşü ve tasarımı hakkında Reno 3 Pro 5G ipuçlarını sunmuş oldu.

OPPO Reno 3 Pro 5G Görüntülendi

OPPO şirketi, çıkardığı telefonlar ve cihazlarına entegre ettiği teknolojilerle birçok kişiye ulaşmış ve daha çok kişiye ulaşmayı hedeflemektedir. Yeni çıkarılması düşünülen ve 5G teknolojisine sahip olacak telefon ise OPPO Reno 3 Pro 5G'dir. Çok sayıda telefon üreten teknoloji şirketleri oldukça hızlı atılımlarla 5G teknolojisine geçiş yapmakta ve kendi entegrasyonlarını bu duruma uyum sağlar hale getirmektedirler. Yeni teknoloji devrimi olarak görülen 5G teknolojisi, birçok açıdan sadece telefon olmamakla birlikte, iletişimi üst seviyede hızlandıracaktır. İşte bu teknolojiyi bünyesinde barındıran Reno 3 Pro 5G telefonu tasarımı yönüyle de oldukça dikkat çekici durumdadır. Tamamen çerçevesiz gözüken cihazın bu tasarımı oldukça şık ve lüks gözükmektedir. 

Aynı şekilde Shen tarafında yapılan açıklamaya göre 7,7 mm kalınlık ve cam gövdeye sahip olacaktır. Bu özellikleriyle dahi alanında bir ilk olmayı başaracak cihazın bunun dışında başa özellikleri şuan için bilinmemektedir. Fakat kalitesi ve kullanılan 5G teknolojisi cihazın işletim sistemi olarak Android 10 ColorOS 7'yi kullanacağı hemen hemen kesin gözükmektedir. Aynı zamanda Full HD+ ekran kalitesine AMOLED özelliğinin de eşlik etmesi yine tahminler arasındadır. 470 dolar satış fiyatına sahip olması beklenen cihazın ne zaman tanıtılarak satışa çıkacağı ise şimdilik belli değil. 

OPPO OPPO Reno 3 Pro 5G
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor