Red Dead Redemption 2 Steam'e Geliyor

Çıktığı günden bu yana oldukça beğenilen ve sevilerek oynanan Red Dead Redemption 2 oyununun Steam'e geleceği tarih sabırsızlıkla beklenmekteydi. Steam üzerinde satın alınıp oynanabileceği duyurulan oyun 5 Aralık tarihinden itibaren Steam'de satışa başlayacak.

Red Dead Redemption 2 Steam'e Geliyor

Hikaye odaklı olan ve hikaye üzerinde gelişen parçalarıyla birçok kullanıcıyı kendine çeken Red Dead Redemption oyunu, kullanıcılar tarafından uzun süredir beklenen bir durumu  gerçekleştirmek üzere. Steam üzerinden de oynamak isteyenleri oldukça sevindiren duruma göre yakın zamanda, 5 Aralık tarihinden itibaren Steam üzerinden satın alınarak oynanır durumda olacak oyun, birçok kişinin hayalini gerçekleştirmiş durumda. Rockstar, dün atılan bir tweet ile bu durumu açıkladı. 5 Kasım tarihinden bu yana esas olarak bilgisayar ortamında oynanabilen oyun Steam'e bağlı değildi. Google Stadia ve Epic Games Store üzerinden elde edilerek belirtilen tarihten bu yana oynansa da birçok kişi Steam üzerinden sunulmasını heyecanla bekliyordu. Yapılan açıklamayla bu istek de yerine getirilmiş oldu. 

Bilgisayar ortamında şimdiye kadar istediği başarayı elde edememiş de olsa, Steam sayesinde birçok kullanıcıyı kazanmış olacak olan Rockstar, açık dünya hikayeli oyunun daha fazla kullanıcıya ulaşmasını beklemektedir. Bununla birlikte oyunun kapladığı alan ve bilgisayar teknik özellikleri ise oldukça gelişmiş bir bilgisayara sahip olunması gerektiğini göstermektedir. 150 GB gibi oldukça geniş bir alanı kaplayan bu oyun ise kapladığı alan kadar güzellikle bu durumun hakkını vermektedir. Oyunun çıkış fiyatı şimdlik belirtilmemiş de olsa 5 Aralık tarihinden itibaren Steam'de belli olacak fiyatı ve kalitesiyle kullanıma açılacaktır.

Red Dead Redemption 2 Red Dead Redemption 2 Steam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor