Yeni Uygulama: Facebook Viewpoints

En büyük sosyal medya iletişim platformlarından biri olan Facebook, insanların anket doldurarak para kazanbileceği bir platformu duyurdu. Bununla birlikte anket şimdilik 18 yaş ve üstü kullanıcılar için ABD'de kullanıma sunulmuştur.

Yeni Uygulama: Facebook Viewpoints

Facebook, hakkında çıkan olumsuz haberler ve yaşadığı sıkıntılarla birlikte yine de bireylerin hayatında yer almaya, iletişim platformu olma özelliğini barındırmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde şimdilik sadece ABD için kulllanıma sunulun platform 18 yaş ve üstü kullanıcıların katılacağı şekilde planlanmıştır. Anketlerin ise esas amacı Facebook, Whatsapp ve Instagram gibi uygulamaların geliştirilerek bireylerin beklentilerini karşılamak şeklindedir. Anketler için yapılması gerekenler oldukça basit ve kısa bir zaman aralığına göre planlanmıştır.

Öncelikle bu uygulamadan faydalanmak için bireyin bir facebook hesabına sahip olması gerekmektedir. Bunun ardından Facebook Viewpoints'e kişinin katılması gerekir. Birkaç bilgiyi doldurup kayıt işlemi tamamlandıktan sonra 'Programs' adı verilen anketleri doldurmaya başlayan kullanıcı. anket başına Facebook tarafından bir ödeme alacaktır. Anketlerin ne kadar uzunluk ve kısalıkta olacağı, her anketin ücretinin ne kadar olacağı ise şimdilik tam belirginlik kazanmış değil. Her anketten kazanılan puanlar belirli bir limite ulaştıktan sonra paraya çevrilmektedir. Ücreti alabilmek için belirli bir puan limitine ulaşmak gerekir. Bu durumda her anketin puan değeri de aynı olmamaktadır. Puanların toplamı limiti aşarsa kullanıcı ödemeyi alabilir durumda gelmektedir. Uygulamanın hangi ülkelerde kullanılacağı ve ne zaman geleceği ise şimdilik kesinlik kazanmış konular arasında bulunmamaktadır. 

Facebook Facebook Viewpoints
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor