Star Wars Düdüklü Tencereleri Ön Satışa Başladı

Williams Sonoma ile Instant Pont şirketinin ortak üretimiyle Star Wars düdüklü tencereleri ön satışa açıldı. Oldukça farklı iki farklı yönü başarılı bir şekilde birleştiren iki şirket, 13 Aralık tarihinde mağazalardan satışına başlayacaktır.

Star Wars Düdüklü Tencereleri Ön Satışa Başladı

Star Wars tutukunları için özel üretim bu dudüklü tencereler, hayatın her alanında Star Wars'u görmek isteyenler ve farkındalık durumunu daha yoğun yaşamayı dileyenler için bireylere sdunulmuşi durumda. Williams Sonoma ve Instant Pont adlı mutfak ürünleri üreten şirketlerin ortak çalışma ve tasarımı sonucu ortaya çıkan bu düdüklü tencere ise insanların oldukça ilgisini çekmiş durumdudadır. Droidler ve diğer karakterleri üzerinde barındıran tencereler, aynı heyecanı mutfakta görmek isteyenler için vazgeçilmez bir fırsat olarak görülmektedir. diğer yandan üç farklı boyuta sahip bu düdüklü tencerelerin 79.95-119.95 dolar aralığında bir fiyata sahip olduğuklarını da belirtelim. 

Yapılan tasarım ve çıkarılan ürünler sadece bunlarla sınırlı kalmayıp diğer mutfak ürünlerinde de bu temaları görebileceğiniz ürünleri de aynı zamanda bu iki şirketin ürettiklerini söyleyebiliriz. Mısır patlatma makinesi, Star Wars karakterli kurabiye kalıpları, tava, tencere, bardak vb. gibi birçok mutfak ürününde bu temaları yakalamak mümkün. 13 Aralık tarihiyle mağazalarda yerini alacak bu ürünler, kişilerin hayatını kolaylaştırmayı ve renklendirmeyi hedeflemektedir.  

Star Wars Star Wars Düdüklü Tencere
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor