Honor, Magic UI 3.0 Güncellemesini Yeni Telefonlarına Getiriyor

Android 10 üstüne Magic UI 3.0 güncellemesi şimdiye kadar belli başlı bazı telefonlarına getiren Honor, şimdiyse bu güncellemeyi alacak olan cihazlarının listesini açıkladı.

Honor, Magic UI 3.0 Güncellemesini Yeni Telefonlarına Getiriyor

Honor, bir süredir  bazı telefonları için Magic UI 3.0 güncellemesini getirmiş ya da getireceği garantisini vermiş durumdadır. Bununla birlikte açıklamalara göre bu listeye güncellemeyi alacak yeni telefon modellerini de eklemiş durumda. Güncellemenin bu kadar önemli olmasını sebebi ise içeriğinde oldukça farklı, eğlenceli ve kolaylık sağlayan özellikleri barındırmasıdır. aslında Huawei altındaki bir telefon şirketi olarak çalışan Honor bu güncellemeyi Huawei'den almış oluyor. Yapay zeka teknolojisinin kısmen kullanıldığı güncellemede uzun süredir beklenen karanlık mod kısmı da açıkça gelmiş olacaktır. 

Aynı zamanda telefonların geneli adına kapsamlı bir optimizasyonu da bünyesinde barındıran güncelleme, diğer taraftan kolaylık ve yapay zeka sayesinde de hem güvenlik hem de kolaylık kazandıracaktır. Açıklanan listeye göre ilerleyen tarihlerde , Honor 9X, Honor 9X Pro, Honor 20s, Honor 8X, Honor V10, Honor 10 ve Honor 20 Lite Magic UI 3.0 güncellemesini alacak olan telefonlar. Fakat bu güncellemenin hangi tarihler arasında verileceği bilgisini daha sunmayan şirket, umuyoruz ki ilerleyen günlerde bunun da açıklamasını yaparak kullanıcıların yüzlerini güldürmeyi başarır.  

Honor Honor Magic UI 3.0 Güncellemesi Magic UI 3.0 Güncelleme Alan Telefonlar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor