Whatsapp iOS için Çağrı Bekletme Özelliği Getirdi

Whatsapp iOS cihazlarına çağrı bekletme özelliğini açıkladı. Gelen güncellemenin içerisinde iOS cihazlar için yeni özellikler ve kuralları da barındırıyor.

Whatsapp iOS için Çağrı Bekletme Özelliği Getirdi

Whatsapp, dünyadaki en çok kullanılan iletişim uygulamaları arasındaki yerini koruyor. Bunun için sahne arkasındaki ar-ge ekibi ve çalışanları her zaman oldukları gibi sıkı bir çalışmanın içerisindeler. iOS için gelen güncellemeyle artık Whatsapp çağrılarını bekletme özelliği gelmiştir. Güncelleme paketinin içerisinde uzun zamandır beklenen, gruplara izinsiz alınma durumunun da önüne geçilmiş olarak görülüyor. Bu özelliği ise 3 aşama şeklinde istediğiniz gibi aktif hale getirebilirsiniz. Kişi rehberinizdeki herkesin size sorulmadan eklemesini, belirli kişiler hariç seçmesini ya da herkesin size sormadan gruba alabilmesi gibi seçeneklerden birini seçebilirsiniz. 

Esas bahsi geçen özelliğe gelecek olursak, Whatsapp üzerinden bir çağrı cevaplanıp veya o konuşma esnasında, bir başka kişi tarafından aranıldığında, ikinci arama da görülebilecektir. Bu sayede özelliğini ve fonksiyonelliğini artıran Whatsapp, iletişim anlamında kendini biraz daha geliştirmiş gibi görünüyor. Genel görüntü açısından da ufak değişikliklere giden uygulama, ilerleyen günlerde daha çok kendiniğ geliştirerek daha kaliteli ve hayatı kolaylaştıran özelliklerle kullanıcın karşısına çıkacağını umuyoruz. Bu güncelleme şimdilik sadece iOS cihazlar için gelmiştir. 

Whatsapp Whatsapp iOS Whatsapp iOS Güncelleme Whatsapp Çağrı Bekletme
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor