Xender Uygulaması Nedir? Nasıl Kullanılır?

Kablosuz bir şekilde, telefondan telefona, telefondan bilgisayara ya da bilgisayardan telefona veri gönderim işlemini oldukça hızlı bir şekilde yerine getiren bu uygulama aslına nedir? Nasıl çalışır? Bu soruların cevabını haberimizde bulabilirisiniz.

Xender Uygulaması Nedir? Nasıl Kullanılır?

Xender, işletim sisteminiz Android ya da iOS olsun, bunların herhangi birinden diğerine, yada kendi işletim sitstemine bağlı cihazlar arasında bile farketmeksizin oldukça hızlı bir şekilde veri aktarımını sağlayan bir uygulamadır. Günümüzde kablosuz bir şekilde veri aktarımı yapmak istenildiği vakit bu işlem oldukça uzun sürmekte ve epey can sıkmaktadır. Veri aktarım uygulamaları arasında ise en hızlı olanı Xender, bu sıkıcı süreyi ve ortamı bireylerden uzaklaştırmak ve onların hayatını kolaylaştırmak adına ortaya çıkarılmış bir uygulamadır. Öncelikle uyugulamayı kullanırken herhangi bir kablo bağlantısına ihtiyacınız olmadığını belirtelim. Sonrasında ise yapmanız gereken her iki cihaza da, bilgisayar ya da telefon fark etmez, uygulamayı indirmeniz gerekmektedir. 

Uygulamanın indirme aşaması başarıyla tamamlandıktan sonra dosya aktarımı için uygulamaya birkaç izin vermeniz gerekmektedir. Ardından uygulamaya girerek kendi dosyalarınızı göndermek üzere hazır bir şekilde orda göreceksiniz. Göndermek istediğiniz dosya, fotoğraf, video vb. kısma tıklayarak çift yönlü ok tuşu "Send" yazan yere tıklamanız gerekmektedir. Bunun ardından bir QR kodu çıkacaktır. Alıcı telefon ya da bilgisayara geçerek "Recieve" tuşuna bastıktan sonra QR kodunu alıcı telefondan okutmanız yeterli olacaktır. Sonraki kısımda ise dosyaların saatler değil de dakikalar içerisinde iletildiğini görmek mümkün olacaktır. Xender'ın resmi internet sitesinden bu uygulamayı indirerek rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

Kaynak: Webtekno.

Xender Xender Uygulaması
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor