Ferhat ile Şirin 2. bölüm 2. fragmanı yayınlandı

Fox TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Ferhat ile Şirin 2. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. 1. bölüm ile oldukça beğeni toplayan ve gelecek bölüm heyecanla beklenen dizinin 2. bölümü için fragman yayınlandı. Dizinin gelecek bölümü merakla bekleniyor..

Ferhat ile Şirin 2. bölüm 2. fragmanı yayınlandı

Fox TV ekranlarında yayımlanmaya başlayan Ferhat ile Şirin dizisi 1. bölüm ile oldukça beğeni topladı. 29 kasım Cuma akşamı yeni bölümü yayınlanacak olan dizinin 2. bölüm 2. fragmanı gelmiş durumda. Dizinin başrollerinde Tolga Sarıtaş, Cansu Dere ve Leyla Tanlar gibi sevilen oyuncular yer alıyor. Dizinin 2. bölümü şimdiden merak konusu.

İlk bölümde Karalılar'ın konağı içerisine girmiş olan Ferhat, Şirin ile bir yakınlık kurmuştur. Lakin fragmandan tahmin edileceği üzere Banu ile ikinci bölüm içerisinde bir yakınlaşma olacağı tahmin edilebilir. Bir iz aramakta olan Ferhat, Şirin'i kendisine aşık etmiştir. Lakin Ferhat'a ders vermek isteyen Şirin'in nişanlısı evin hanımı ile iş birliği kurar. Diğer yandan Banu, Şirin ile Ferhat arasında nelerin olduğunu öğrenmeye çalışmaktadır. Fakat Ferhat'ın tek düşündüğü Banu'dan cevabını aramış olduğu soruların yanıtlarını alabilmektir.

Ferhat ile Şirin'de şimdiden bizleri oldukça heyecanlı bir bölümün beklediği görülmektedir. Dizinin gelecek bölümü Cuma günü izleyici ile buluşacak. Cuma günleri saat 20.00'da Fox TV ekranlarından Ferhat ile Şirin takip edilebilir.

Ferhat ile Şirin 2. bölüm 2. fragmanı izlemek için aşağıdaki bağlantıyı takip edebilirsiniz.

fragmanı izlemek için tıklayınız

Ferhat Şirin Ferhat ile Şirin Fragman
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor