Huawei, MateBook D Bilgisayar Serisini Duyurdu: İşte Özellikleri ve Fiyatı

Huawei düzenlenen bir tanıtım platformu aracılığıyla MateBook D 14 ve MateBook D 15 bilgisayarlarını duyurdu. Intel ve AMD işlemcilerinin her ikisini de kullanan MateBook'lar özellikleriyle göz kamaştırdı. Her bir model için ayrı belirlenen fiyatları da etkinlikte açıklandı.

Huawei, MateBook D Bilgisayar Serisini Duyurdu: İşte Özellikleri ve Fiyatı

Huawei, her ne kadar ABD ile belirli anlaşmazlıklar yaşamasının sonucunda dünya pazarında sıkıntıya girse de, teknolojisini üretmeye ve tanıtmaya devam etmektedir. Intel ve AMD Ryzen işlemcilerinin her ikisinin de 14 ve 15 model dizüstü bilgisayarlarına ayrı ayrı entegre edilerek, ikisi için de kullanıldığı açık bir şekilde görülmektedir. MateBook D 14 serisi cihazların 14 inç bir ekrana sahip olduğu bilinmektedir. Diğer yandan MateBook D 15 versiyonu adına da 15 inç ve üstü bir ekran boyutuna sahip olduğunu söyleyebiliriz.

15 modelinde hem Intel hem de AMD işlemcisini görmek mümkün. Farklı RAM ve dahili depolama alanına sahip bu cihazların en büyük farkları ise ekran boyutları olarak gösterilmektedir. Diğer özellikleri adına ise benzerliğini görmek kaçınılmazdır. 8 ve 16 GB RAM gücü çeşitleri buluınan bu cihazların aynı zamanda 256 ve 512 GB depolama alanı kısımlarıo da mevcut. İki farklı işlemciye yer vermesinin sebebi ise, müşteri memnuniyeti ve isteklerine göre düzenlenmesi olmuştur. İki modelin de Full HD kalitedeki ekranları, laptop cinsi bilgisayarlarda izleme keyfini ve kaliteyi sunmaktadır. 

Huawei MateBook D 14 serisi dizüstü bilgisayarlar 3.260-5.300 TL aralığında özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. MateBook D 15 serisinde ise 3.260-5.400 TL bandında özelliklerine göre değişen MateBook'lar bulunmaktadır. 

Huawei Huawei MateBook D 14 Huawei MateBook D 15 Huawei MateBook D Özellikleri Huawei MateBook D Fiyatı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor