Tesla, Elektrikli ATV Modelini Tanıttı

Tesla şirketi ürünleriyle geleceğe yön vermeye devam ediyor. Cybertruck ile beraber tanıtılan bu elektrikli ATV ise şirket için bir ilk olma özelliğine sahip.

Tesla, Elektrikli ATV Modelini Tanıttı

Tesla şirketi, yenilikçi ve geleceğe yönelik çalışmalarına devam ediyor. Düzenlenen etkinlikte bilindiği üzere bir Cybertruck aracını tanıtmış, hemen ardından da bir ilk olacak olan elektrikli ATV'sini duyurmuştur. Teknik bilgileri şimdilik bir sır gibi saklanıyor olsa da, yapılan bu girişim elektriği her türlü araca entegre edilip kullanılır olabileceğini de göstermektedir. Tanıtımda görülen ATV'nin tasarımı ise araca adeta gelecekten gelmiş havası vermektedir. Kamyonetten şarj olabilme özelliğine de sahip bu aracın şimdilik fiyatı ve diğer özellikleri bilinmemektedir.

Her anlamda gelecek vadeden bu aracın, günümüzle gelecek arasında bir köprü görevi göreceği ise kaçınılmaz olarak karşımıza çıkan bir gerçektir. Lastik  yapısı, full şarj ile kaç km gideceği, motor gücü ve dayanıklılığı gibi birçok alandaki bilgiler tanıtılmamış da olsa, birçok kişinin ilgisini çekmeyi başarmış bu ATV, tüm meraklı gözleri üzerinde toplamayı başarıyla gerçekleştirmiştir. ATV model araçlar için yeni bir atılım olarak görülen aracın sektöre yönelik alternatiflerin olabileceği düşüncesini bireylere göstermiştir. Bundan sonra ATV anlamında buna benzer araçları görmek mümkün olacaktır. 

 

Tesla Tesla ATV
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor