Huawei Nova 6 SE'nin İlginç Tasarımı

Huawei, Nova 6 serisi olacak telefonlarını 5 Aralık tarihinde tanıtacağını resmi olarak duyurmuş olsa da, tanıtım öncesinde Nova 6 SE'ye ait olduğu düşünülen görüntüleri sosyal medyada. Tasarımı ve kamera yerleşimiyle iPhone 11 Pro'ya oldukça benzeyen telefonun görüntülenen özellikleri haberimizin detayında.

Huawei Nova 6 SE'nin İlginç Tasarımı

Huawei, ABD tarafından gelen yaptırımlara teknolojisini ve sürekli olan üretkenliğini hiç kesmeden yanıt veriyor. Aralındaki anlaşmazlık sebebiyle oldukça sıkıntılı günler geçiren Huawei şirketi, buna rağmen müşterilerine hizmet etmeye devam ediyor. Telefon sektörü açısından oldukça önemli olan bu yaptırımlar şimdilik rekabeti artırmış görünmektedir. Bununla birlikte Huawei şirketi 5 Aralık tarihinde Nova 6 serisi telefonlarını tanıtacağını resmi olarak duyurdu. Bu tanıtım öncesi telefona dair birkaç görselin ise sosyal medyada kendine yer bulduğunu söyleyebiliriz. Görüntülen görsellerde Huawei Nova 6 SE'nin iPhone 11 Pro'ya benzerliği ise dikkatlerden kaçmadı. Aynısı olmamakla birlikte ilk bakışta iPhone 11 Pro'yu andıran cihazın ise arka kısmında 11 Pro'daki gibi arka tarafında üçlü bir kamera sisteminin değil, dört adet kamerasının olduğu görülmektedir. 

Kirin serisi bir işlemciye sahip olacağı şirketten dolayı kesin olan cihazın bu işlemcilerden hangisini kullanacağı şuan için kesin değildir. Diğer yandan görseldekilere göre parmak izi okuyucusu ekranın yan gövdesine yerleştirilen cihazın delikli ön kamera tasarımına sahip olması beklenmektedir. 

Huawei Huawei Nova 6 SE Huawei Nova 6 SE Tasarımı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor