Samsung Galaxy A51 Farklı Kamera Özelliğiyle Geliyor

Daha çıkmadan bazı özellikleri görüntülenen telefonun kamera açısından farklı bir yapıda olacağı tahmin ediliyor. Buna göre telefon piyasaya sürüldükten sonra daha kaliteli fotoğrafları bu telefondan beklemek mümkün olacak gibi duruyor.

Samsung Galaxy A51 Farklı Kamera Özelliğiyle Geliyor

Samsung bir teknoloji devi olarak sadece telefon sektörüne değil, birçok alana hizmet vermektedir. Elektronik olarak çeşitli alanlarda ürünler sunan şirketin her alanda ses getiren cihazları mevcuttur. Bununla birlikte telefon sektöründe adeta devleşen ve fark yapan şirket, şimdi de kamera alanındaki rekabeti kızıştıracak gibi duruyor. Daha resmi tanıtımı yapılmadan ve özellikleri tam belli olmadan bazı medya görüntülerinde telefonun yapısı hakkında az çok bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu bilgiler Samsung tarafından resmi bir açıklama yapılmadan kesin ve netliğini hiçbir zaman kazanamaz. Buna rağmen yine de bireylerin az çok merakını giderecek kadar da etkilidir.

5 megapiksel makro kameraya sahip olacağı bilgisi SamMobile'ın haberinde yer almaktadır. Buna göre bu makro kamerasının daha yüksek dereceli olması, çekimin kalitesini ve fotoğraf, video gibi oluşacak görsellerin gerçek boyutları gibi algılanmasını sağlayacaktır. Piyasaya sürülmesiyle birlikte Galaxy ailesine dahil olacak telefonun arka kısmında dörtlü kamera sisteminin olması tahmin ediliyor. Aynı zamanda 4.000 mAh'lik bir bataryanın da cihazda mevcut bulunması ihitmaller arasındadır. İşletim sistemi olarak da kuvvetli bir ihtimalle son sürüm Android 10 olması beklenmektedir. 

 

Samsung Samsung Galaxy A51 Samsung Galaxy A51 Kamerası
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor