Huawei Nova 5T Pro Görüntülendi: İşte Bilinen Özellikleri

Android Enterprise'da görüntülenen cihazın bir takım özellikleri de belli oldu. İlerleyen günlerde piyasada görülmeyi bekleyen cihaz Android 9 işletim sistemiyle gelecek.

Huawei Nova 5T Pro Görüntülendi: İşte Bilinen Özellikleri

Huawei son zamanlarda ABD ile arasındaki krizi her ne kadar çözemese de, teknoloji üretmeye devam ediyor. Telefonları birçok kullanıcı tarafından beğenilerek kullanılan şirketin yeni çıkaracağı telefon ise Android Enterprise'ın listelerinde görüntülendi. Görselde sadece telefonun görüntüsü değil, bazı özelliklerinin de bulunduğu açıktır. Bu da bizlere az çok cihaz hakkında bilgi vermektedir. Tasarımı ve delikli ekranının ise ilgi çekici olduğu açıktır. Bilinen özellikleri her ne kadar kısıtlı olsa da RAM boyutunun tüketiciyi memnun edeceği açık bir şekilde görülmektedir. Günümüz akıllı telefonlarının orta segmentinin bir basamak üstü olan bu güç, cihazın performansını iyi yönde etkileyecektir.

Cihaz Android 9 Pie işletim sistemine sahiptir. İki farklı dahili depolama seçeneği bireyler açısından oldukça kullanışlı gözükmektedir. 128 ve 256 GB'lık depolama seçeneklerinin yanında anlaşılacağı üzere 8 GB'lık RAM gücü bulunmaktadır. 5,5 inç ekranı delikli kamera sistemine sahiptir. Çentik kullanmayarak ön kısmın tamamını ekrana kullanarak tasarımlarına şıklık eklemişlerdir. Bilinen ve görüntülenen özellikleri şimdilik bu kadar olsa da, ilerleyen günlerde bataryası, ekran kalitesi, hızlı şarj özelliği gibi kısımların hangilerinin olup olmayacağının netlik kazanacağını umuyoruz    

Huawei Huawei Nova 5T Pro Huawei Nova 5T Pro Özellikleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor