The Witcher Dizi Bölümleri Duyuruldu

Önümüzdeki ay dizi şeklinde ilk bölümüyle ekranlara gelecek olan The Witcher ilk sezon için belirlenen 8 bölümüne verdikleri isimlerini duyurdu.

The Witcher Dizi Bölümleri Duyuruldu

Netflix platformunda yayına başlayacak olan The Witcher, ilk bölümü yayınlanmadan heyecanı ayakta tutmayı başarıyor. Kitap serisi, tiyatrosu ve çıkartılan oyunlarıyla birçok kişide hayranlık uyandıran seri, şimdi de daha çok görselliğe işi dökerek dizi şeklinde hayran kitlesine ulaşmayı hedefliyor. İlk sezon 8 bölüm şeklinde yayınlanacak dizinin hepsinin isimleri resmi şekilde tanıtıldı. Sıralamasını baştan sona şeklinde sayacak olursak; The End's Beginning, Four Marks, Betrayer Moon, ( Of Banquets, Bastards and Burials), Bottled Appetites, Rare Species, Befor a Fall, Much More olarak gösterebiliriz. 

Ayrıca her bölümün ismiyle birlikte bu isimlerin yanına bölümlerle alakalı ufak ipuçları içeren açıklamaların da yapıldığını söyleyebiliriz. Bu açıklamaların çeviri yapılmış ve baştan sona haliyle ifade edecek olursak: Bir canavar katledildi, bir katilden bahsedildi;Bir büyücünün ilk günlerine bakıyoruz; Seçici bir yamyam, utanmış bir aile; Karşılığını vermenin yolu The Law of Surprise'dır; Önemli bir toplantı, bir ozan yaralandı; Ejderha avı yoldadır; Krallık yanmadan öncesine bir dönüş; The Witcher Family demek istersiniz, şeklindedir. 

20 Aralık tarihinde serüvene başlayacak olan dizi yapılan açıklamalarla, bekleme heyecanını katlayarak artırmaktadır. 

Kaynak: Webtekno. 

The Witcher The Witcher Dizisi The Witcher Bölüm İsimleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor